Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mai átlaghoz képest egészség...

A mai átlaghoz képest egészségesebb csecsemő születne akkor, ha egy 200 évvel ezelőtt élt férfi spermájával termékenyítenénk meg egy mai huszonéves nőt?

Figyelt kérdés
Számítana ez bármit is?
2023. ápr. 12. 21:32
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem.
2023. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezen múlna, egy 200 évvel korábbi sperma nem egészségesebb, mint egy mai
2023. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mendy98 ***** válasza:
100%

Ez elgondolkodtató...

Ha egy régi, nagyon magas IQ-jú tudós spermájával termékenyülnék meg mondjuk én... Mondjuk Einsteitől.. Milyen lenne a gyerek? (Most az lényegtelen, h ronda)

Ha belegondolok, a rák egyre gyakoribb.. Igaz, h az életek és környezetszennyezettség miatt is, de a pl az atomrobbanások okozta sugárzások által az emberek szervezetében okozott károk miatt is, ami öröklődik.

Tehát olyan téren egészségesebbek az emberek, nem?

Ráadásul olvastam valahol, h az IQ szint is öröklődhet. 🤔🤔

2023. ápr. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ez a kérdés itt megállt...
dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mendy98 ***** válasza:
4.Tényleg kár,érdekesen kivesézhettük volna.
ápr. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó felvetés, ritkán találkozom ilyennel! Tetszik a gondolatmeneted is kedves Mendy98.


#4.

ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!