Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? lent...

Tudnátok segíteni? lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval egy 34 éves férfi vagyok, és szeretnék normális életvitelt folytatni.

szóval szeretnék pár kérdést feltenni.

ilyen korban napi hány kávé ivás az elfogadható?

mik azok amiket kerülni kellene?

alkohol, cigi, energia ital, stb, ezekből mik ajánlatosak napi szinten, és miből mennyi?

a testedzést, és a sportolást kezdőként hogy ajánlanátok?

és este kb hánykor érdemes lefeküdni, ha 5-6 kor kelek?|



#34 éves férfi, életvitele.
2023. ápr. 16. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat szerintem eloszor is vegyel koffein tablettat a DM-ben, olcsobb is es tiszta koffein a NATURLANDtol. Igy mar tudjuk hogy milyen eros kavet viszel be.


Mert ihatsz latte-t meg hosszu/rovid kavet, de nem tudni milyen kavebol csinalod. A robusta a legerosebb ha jol tudom a masik meg gyengebb.


A koffein jo a majnak egyebkent.


A NATURLAND-os tablettabol 12-ig (delig) vegyel be kb. max 4 db-ot, amennyi jol esik. De 12 utan mar ne vagy legkesobb 14 ig, hogy tudj aludni.


Alkohol cigi energia ital ha normalis eletvitelt akarsz folytatni akkor ezek kizarva. De nem tudom mit ertesz normalis eletvitel alatt. Ez normalis eletvitel, hogy alkohol/cigi/energia ital mert akkor most leallok mert nem passzol az elkepzelesunk szerintem.

2023. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ilyen korban napi hány kávé ivás az elfogadható?

0-2


mik azok amiket kerülni kellene?

szerencsejáték, forex, kártya, közösségi oldalak, számítógépes játékok, alkohol, cigi, energia ital, drog, nem neked felírt gyógyszerek...


a testedzést, és a sportolást kezdőként hogy ajánlanátok?

átmozgató torna heti 3-4x, több séta, biciklizés, lépcsőzés minden nap


és este kb hánykor érdemes lefeküdni, ha 5-6 kor kelek?

20:00-22:00 között

2023. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2023. ápr. 16. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!