Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek volt már gipszelve...

Kinek volt már gipszelve valamije? Nagyon rossz volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a karom volt gipszelve, mert a könyökömön porcleválás lett, rossz ugrástól, ill rossz megérkezéstől. Könyöktől csuklóig, derékszögbe hajlítva. 3 hétig bírtam, aztán kézilabdázni mentem, persze a gipsz "elvált", mozgott, de nem nagyon. A doki ujra begipszelte, és még 2 hetet ráhuzatott. Nem fáj, csak kicsit nehéz mosakodni, aludni, élni. Meg suliba is járni kellett...
2010. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem többször is be volt gipszelve kezem-lábam.csak kicsit kellemetlen a mosdás miatt.de ami a legrosszabb benne,hogy nagyon tud viszketni alatta,és sehogy sem tudod megvakarni.Ilyen helyzetre be kell szerezni egy hosszú valamit, amit be tudsz csúsztatni a gipsz alá,hogy azzal "megvakard".
2010. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb kezem volt hónaljig gipszben. Szar volt, viszket, éjjel kupánvertem vele magam, fájt, viszketett, víz közelébe kerülni is problémás volt... És se írni se rajzolni meg semmit se tudtam vele, még a fogmosás és a fenekem kitörlése is nehéz volt eléggé xD

De a legrosszabb: mikor levették. 6hét alatt eléggé elsorvadtak az izmok meg a súlyt is megszokta, és mivel hosszú gipsz volt, még csak nagyon mozogni se tudtam. Szerintem kellett 2hét, mire normálisan tudtam hajlítani és nem fájt. :S

2010. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!