Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 naponta plazmaadás mennyire...

3 naponta plazmaadás mennyire egészségtelen, ha csak egyszer csinálok olyat?

Figyelt kérdés
Havonta szoktam járni, de most van egy olyan akció, hogy minden 5. Adásnál adnak +5000 Forintot, de van egy olyan is, hogy ha egy héten kétszer megyek, akkor meg kapok +2000 forintot.
2023. ápr. 21. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ezt felejtsed el.Meg van ennek is az idő korlátja .
2023. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem hallottam, ez legális? Csak mert meg van szabva ez elég szigorúan, és még csak nem is heti korláttal
2023. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eléggé, gyakorlatilag kimeríted a szervezetedet. Vélemyényem szerint havont 1x max 3 hónapon át, aztán 1 hónap szünet és turbózás (vitamin, gazdag étren). Laborban egy ellenörzés és utána folytatni, főleg ha sportolsz is vagy ha beteg voltál valamelyik hónapban.
2023. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Plazmaadas... Te jó ég. Legaljabb dolog, amit egy ember magával tehet a pénzért.
2023. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"hogy ha egy héten kétszer megyek, akkor meg kapok +2000 forintot." 🤣


Ezért kell tanulni fiam mert 10 perces munkával megkeresel ennyit és még csak nem is kell senior java programozónak vagy agysebésznek lenni, egy burkoló vagy fodrász is simán elkér 10-15 ezret egy órás munkára

2023. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Egyetemista vagyok, de Vityónk miatt alig tudok megélni a koliban..
2023. ápr. 24. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
13%

"Egyetemista vagyok, de Vityónk miatt alig tudok megélni a koliban"


Az nem Vityónak a hibája hanem a szüleidé hogy annyit nem voltak képesek megtakarítani életük során hogy normális megélhetést biztosítsanak a gyerekük számára. Bár látom amennyire beszűkült a gondolkozásmódod a te gyerekeid is a vérplazma adásból fognak napról-napra evickélni ha egyetemisták lesznek, ez generációkon át örökletes.

2023. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Semmi bajod nem lesz. Ha csökken a fehérjeszinted úgyis szólnak.
2023. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!