Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kellene meg magyaráznom...

Hogyan kellene meg magyaráznom nekik ? Szerintetek tényleg ki növik majd ?

Figyelt kérdés

Sokszor vigyázok a 4 éves öcsémre és az unokatestvéremre aki szinten 4 éves.

Nagyon jó kapcsolat van a kettő gyerek között sőt túl jó ami kissé aggaszt legalábbis engem.

Szóval a két kisgyerek elég sokszor ad egymásnak szájra puszit amit többször is észre vettem már hogy inkább egy rendes csókot próbálnak vele utánozni. folyamatosan ölelgeti egyáltalán tényleg egyetlen egy percre se lehet őket el szakítani ha együtt vannak.mindenhova csak kézen fogva mennek. Az öcsém mát többször mondta nekem hogy szereti a másik kisfiút de ő nem úgy mint unoka testvért hanem szerelmes belé.

Ezt már említettem édesanyámnak is meg a nagynénémnek is de mind kettő részről azt a választ kaptam hogy csak gyerekek majd ki növik .

Ez a probléma sajnos már egy ideje tart .

Meg kellene nekik magyaráznom hogy ezt nem szabad vagy szimplán hagynom kéne es tényleg ki fogjàk nőni majd ?

Mindenesetre nekem ez egy kicsit furcsa .



2023. ápr. 25. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ideje kezeltetned magad ….
2023. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Ilyen kicsi gyerekeknél nincs semmi kivetnivalò az ilyesmi làttàn. Idôvel, majd el fogjàk hagyni, ne is ràngòdj ezen tovàbb.
2023. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ovis szerelem. Normális. Nem jelenti azt, hogy melegek, ha erre gondoltál. Sok ovis "szerelmes" az óvó nénibe, anyába, apába, nagytesóba, házasodni is akarnak. Ez nem jelent problémát, kinövik.
2023. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a két szomszéd gyereke volt ugyanígy, kinőtték
2023. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam a gyerekkori barátnőmmel, csókolóztunk, meg minden.


Köszi, teljesen heteró nő vagyok :)

2023. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!