Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítség, el kellene magyarázn...

Segítség, el kellene magyaráznom barátnőmnek, hogy ez a program miért egy orbitális lehúzás?

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos már megvette...

Teljesen Forever márka mániás, csodaszerként tekint mindenre ami forever

Egy kicsit elhagytam magam a télen, feljött 10 kg zsír, szépen megtervrztem a szálkásító étrendemet, ami havi 30 ból meg is van, de barátnőm meg erölteti ezt...

Most, hogy megvette ki meg fogom neki csinálni 9 nap koplalást csak kibírok, de egyszerűen nem tudom vele megértetni, hogy igyan ezeket az alapanyagokat egy rendes tápkieg cégtől 9 napra megveszed max 10-ezer, egyébként "méregtelenítés" címszó alatt meg csak attól fogysz, hogy szénhidrát és fehérjeszegény étrenddel kínzod a szervezeted 9 napig..

Ha páran és itt gondolok a kategória top válaszadókra, leírnátok a véleményeteket kicsit bővebben, talán segítene megmagyarázni neki, miért nem adunk ki 30.000ret egy leírásra arról, hogyan koplaljunk, meg néhány kamu kiegre...



2016. márc. 10. 07:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem, ez tulajdonképpen

-két kanna aloa vera, amiről a mai napig nem tudom eldönteni, hogy jó-e valamire valójában.

-fehérje

-zsírégetők

-rost (útifű maghéj, inulin, vagy valami hasonló)

Ha ezeket külön megvennéd, szerintem a felébe se kerülne. Nem beszélve arról, hogy szerintem nem sok értelme van ilyen rohamdiétát csinálni. Hogy valóságban mi van a belekben, meg mit pucol ez ki belőle, az jó kérdés. Gyanítom, hogy igazából semmit. Én neked adnék igazat. Megpróbálhatjátok eladni is, hátha vevő rá valaki. Ha meg ragaszkodik hozzá az asszony, egye meg ő. :) Ha mégis beadod a derekad, akkor majd számolj be, hogy hogy bírtad. Hosszú 9 nap lesz, az biztos. :)

2016. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj, hogy ő már kipróbálta, úgyhogy tudja, hogy "működik" és hogy nem csak, hogy fogyok, de rengeteg "problémám" meg fogja oldani.. Na nem hiszem, hogy vesz nrkem ús smr hengert mert most egyedül ez a probl3mám :D
2016. márc. 10. 08:23
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy idióta vagy, ha képes vagy azért koplalni mert a csajod retardált.
2016. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, szeretem, a szerelmes ember pedig hülye :)

Csak azért csinálom végig, hogy utána bebizonyíthassam neki, hogy a rendes módszer hatékonyabb és drasztikusan olcsóbb.

2016. márc. 10. 10:29
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem kérdése. Nem fogok koplalni azért mert valaki tanulatlan, vagy agymosott. Leülök megbeszélni vele mint egy felnőtt emberrel és ha továbbra se fogja fel nem kell szellemi sérültekkel foglalkozni ennyi. De ha neked ez belefér don huan akkor egészségedre. Legyél már férfi és ne idegenek tanácsait mutogatba akard kimenteni magad.
2016. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem a tanácsaidatakarom mutatni, pusztán ötleteket gyüjtök a megygyőzéshez...

Itteni reakciókon max röhögne egyet, teljesen ki van mosva a feje... A forever az ismen :)

Minden forever termék csodaszer...

A forever fogkrém a legjobb, igaz ugyn úgy romlik a fogam a forever fogkrémmel is... Dehát tudjátok ez genetika erről nem a forever tehet :D

A forever készít egyedül tiszta egészséges sminket, arcápolót... Minden kutya fülét amit magadra kenhetsz...


Mondjuk én inkább nagyanyám tanácsát fogadom meg, ne kenjbolyat a bőrödre, amit nem ennél meg :)

2016. márc. 10. 10:45
 7/18 A kérdező kommentje:

Egy ötletem már jött, hogy tételesen leírom, hogy miből áll ez a cucc, kigyűjtöm mi micsoda, mit csinál, mivel és mennyiért tudnám helyettesíteni... Amit feleslegesnek tartok azt kifejtem, miért stb stb leírom, hogyan fogysz hogyan hízol stb stb, no meg a véleményemet a "méregtelenítésről"

Szerintem lesz belőle egy 2-3 a4 es oldal... Ha ebből nem érti meg, akkor ezentúl becsukom a füleimet, ha jön a foreverrel...

2016. márc. 10. 10:49
 8/18 anonim ***** válasza:
Szard le mert az életben vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is.
2016. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját, te is ugyan olyan hülye vagy ha ezt bizonygatod és 2-3x A4 -es papírt teleírsz emiatt. :D De hajrá.
2016. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mert te gondolom úgy születtél, hogy sárga kapszulát olvastál az anyaméhben... Nem bunkó beszólásokat kértem...
2016. márc. 10. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!