Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki szed vagy szedett JutaVit...

Aki szed vagy szedett JutaVit Kalcium Magnézium Cink D3 Forte tablettát, tudna válaszolni?

Figyelt kérdés

Olyantól került hozzám a tabletta, aki szereti a már üres tégelyekbe tenni a nem odavaló (másfajta) gyógyszert. A neten csak a dobozt találtam meg, a tablettáról nincs kép. Aki ismeri a tablettát: ez az? Itt a kép róla:


(link lejjebb)


Másik kérdésem, hogy miért van benne néhány nem fehér, hanem kissé átlátszó, sárgás, kisebb készítmény is. A képen 2 ilyen látszik, bal oldalon lent. Azokat is be lehet venni? Nem írnak erről a dobozán semmit.



2023. ápr. 27. 19:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Itt a kép róla:


[link]


(A kepfeltolte után a pont elé be kell szúrni egy s-t. Bocsánat, máshogy nem tudtam linkelni.)

2023. ápr. 27. 19:15
 2/4 anonim ***** válasza:
A sárgás dolog biztosan más. Találkoztam már egyforma kinézetű, de különböző hatóanyagú étrend kiegészítőkkel, ezért ilyen esetben én ezeket nem szedném be. Ha rosszul lennél tőle, nem is biztos, hogy mit szedtél be. Nem olyan drága újat venni, ha éppen ilyet akarsz szedni.
2023. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, így néz ki a tabletta, a sárga lágykapszula pedig egy másik márka D vitaminja. De ne szedd be ha nem bízol benne, vegyél patikában vagy DM-ben.
2023. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszok!
2023. máj. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!