Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beszéd közben folyamatosan...

Beszéd közben folyamatosan mozgó orrlyuk?

Figyelt kérdés
Tudom, furán hangzik, de megpróbálom jobban kifejteni mire gondolok. Angol érettségire készülök épp és a tanárom javasolta, hogy vegyem fel magam, hogy beszélek és javítsak azon ami nem tetszik, tűnjek magabiztosabbnak. Épp ezen voltam, felvettem egy videót. Visszanéztem és az orrlyukam beszéd közben folyamatosan kitágul. Ha csendben vagyok bezárul és ahogy beszélek úgy mozog. Nagyon furán néz ki így videón. Másoknál ezt eddig nem figyeltem. Mindenkinél ilyen? Vagy ez valamit jelent?

2023. ápr. 30. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
Hát ezt muti már meg...
2023. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó visszaolvasva tényleg még furábban sikerült leírnom. Szóval nem az hogy bezárul, hanem nem is tudom hogy mondjam akkor áll vissza normál állapotába😂 de amúgy a lényeg, hogy ahogy beszélek úgy mozog, de ez szemből nem feltűnő csak én így kicsit lentről vettem magam és ezért volt annyira szembetűnő. De azóta lecsekkoltam tesómét, neki is mozog, de épphogy, nem ennyire. Megmutattam neki és kiröhögött milyen viccesen néz ki😂
2023. máj. 1. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!