Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szédülök hónapok óta...

Miért szédülök hónapok óta folyamatosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan július/augusztus óta folyamatosan minden nap enyhén spicces állapothoz hasonló szédülésem van, olyasmi mint az antidepresszáns hirtelen elhagyásával járó szédülés (már jó pár éve nem szedem szóval az nem lehet, de ahhoz tudnám hasonlítani). Voltam ezzel már fül-orr-gégészeten, neurológián, megjártam egy MRI vizsgálatot, jó pár vérvételt és semmit sem találtak. Mostanra a szédüléshez már-már hozzászoktam, amennyire ehhez hozzá lehet, viszont nem tudom ezzel van e összefüggésben vagy sem, de kb 2 hónapja olyan érzés van a torkomban mintha szűkebb lenne, random öklendezések, hirtelen rosszullétek.

Szóval ha valaki esetleg jár/járt hasonló cipőben vagy egy kicsit ért ehhez, nagyon hálás lennék ha tudna segíteni merre kéne elindulnom ezzel. Köszönöm a előre is a válaszokat!



2023. ápr. 14. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy pánikolsz, vagy pajzsmirigy.

Vizsgáltasd ki magad!

2023. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En akkor szedultem durván , amikor kimerült voltam. Egészen addig ment, hogy hánytam is. Lehet belső fül egyensúly szerv zavara is
2023. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Bevallom ilyen téren tényleg szokásom túlreagálni a dolgokat, de a szédülést nem magyarázza ez. Én is gondoltam már arra, hogy stressz miatt lenne.

#2 Hónapok óta határozottan jól alszom, a munkám sem olyan, amiben kifáradnék folyamatosan. MRI vizsgálatból annyi jött le, hogy valami folyadékl vagy nyálkahártya megvastagodás lehet. Azt mondták nem komoly és igazából nem lehet vele úgy semmit csinálni.

2023. ápr. 14. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor pszichésen csinálod
2023. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, de a szédülés hamarabb kezdődött, mint az, hogy idegeskednék ilyeneken.
2023. ápr. 14. 13:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Reflux is cifra tüneteket tud produkálni. Pajzsmirigyed nézesd meg okvetlenül.
2023. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miután az AD-t letettem, nekem és évek múltán kúszott vissza a szorongás a szokásos tünetekkel. Szerintem ez van nálad is.

Többet nem fogom most már letenni, az biztos.

2023. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!