Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy 4 napja a mellkasom bal...

Úgy 4 napja a mellkasom bal oldalán egy pontban szuro érzést erzek, majdnem folyamatosan ejjel nappal. Lejebb a szívemnel, de közel hozza. Voltam az elmúlt évben több szív vizsgalaton is ahol semmi problémát nem találtak. Jelenleg mégis felek mivel?

Figyelt kérdés
Ilyen hosszu ideig tartó Szurodas nem volt meg. 22 éves vagyok nő.. vajon szív eredetű vagy máshonnan jöhet ez a szuro fájdalom? Szerintetek?
2023. ápr. 14. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Átsugározhat egy gerinctáji ideg- vagy csigolyaprobléma által is.
2023. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorprobléma is lehet, kezdődő reflux.
2023. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy négy napja a hasam is megy.. akkor lehet onnan ?
2023. ápr. 14. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előjött a gerinc is, reflux is, ehhez egy alapos fizikális vizsgálat kellene. Tudom, furán fog hangzani, de még azt is meg kellene nézni, hogy nincs-e lúdtalpad. Bármilyen hihetetlen is, egy lábstatikai probléma miatt is lehet olyen, hogy rossz a tartásod, deformálódik a porckorong a gerincben és okoz ilyen panaszt. De lehet valóban gasztroenterológiai oka is.

Találkoztam már olyan esettel, hogy fiatal nőbeteg, szívszúrásra panaszkodik és kiderült, hogy van egy kezdődő gerincferdülése és a csigolyák közti idegpálya kisugárzó fájdalma miatt hitte szívbetegségnek.


üdv egy eüs

2023. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!