Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 30 perc futás 20 fekvő...

Napi 30 perc futás 20 fekvő támasz 20db felülés és 40db guggolás 2x1 perc clamp elég a fogyáshoz plusz mellé egészséges táplálkozás?

Figyelt kérdés

Ez a edzés terv elég a fogyáshoz

17 éves fiú vagyok

167cm 82kg



2023. ápr. 30. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Persze
2023. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Elég, de a kaján több minden múlik mint edzésen. Bár így erősebb leszel. Egyébként futásnál jól öltözz be, mert úgy mégjobban fogysz.
2023. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, sok sikert :D

Én épp egy szkanderbajnokságra készülök ahhoz edzek pronátorra, gyakorlok mozdulatokat és bicózok meg hasonló.Ez nem igazán fogyós cucc inkább csak a kezet erősíti.Ha érdekel írj bátran.

Amit tudok még ajánlani ha van alkalmad: úszni (mell,gyors,hát,pillangó, ugyanis zabálja a zsírt), biciklizés.De nem baj az sem ha nincs rá alkalom szerintem meghozza az eredményét bármilyen gyakorlatot is csinálsz.

2023. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barbell Deadlift ***** válasza:
A fogyás elsősorban a táplálkozás függvénye. Ha 2000 kalória a napi szükségleted, de te 1800-at viszel be, akkor fogyni fogsz.
2023. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!