Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az állandó gerinc...

Mitől van az állandó gerinc fájdalom?

Figyelt kérdés
Évek óta fáj a gerincem, hol jobban hol tompában. Voltam orvosnál. De az Orvos nem csinált vele semmit. Csak 3 X 2 (szemeként 50 MG) szem Tramadol zentivát írt fel. Ezt a Tramadol zentivát már több mint 3 éve szedem, és csak álmos vagyok a Tramadoltól, és csak időlegesen enyhíti a gerinc fájdalmamat.

2023. máj. 1. 10:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10-es azért a rokkantnyugdíjból nem futja magán parxisra. 9-es kerekes székes mozgássérültként + 40 km-t utazni számomra lehetetlen. Mivel sem a volán járatai sem pedig a Máv járatai nem akadálymentesek. De azért csak osztod az észt ész nélkül. Nem véletlen járok helyben orvoshoz, és nem távolabbra. Sajnos az orvosi ellátás nem a leg jobb.
2023. máj. 2. 09:09
 12/17 anonim ***** válasza:
36%
Jaja és gondolom egy szál rokonod, barátod, ismerősöd sincs akinek van kocsija és el tudna vinni.
2023. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12-es! Képzeld a rokoni körömben nincs egy szál autó sem! Igy ez kilőve. Nem mindenkinek van olyan rokonsága ahol autók vannak.
2023. máj. 2. 11:39
 14/17 anonim ***** válasza:

Tényleg meg van lőve az ember :(

Nem rosszat akartunk írni, csak segíteni neked. Akkor muszáj leszel az orvossal határozottabban fellépni, és kérni vizsgalatot. Nincsen olyan alkalom, amikor helyettesítő orvos jön, és vele esetleg normálisabban tudnál beszélni?

2023. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
Képzeld el nem osztom az észt de még mindig létezik betegszállító és igen ha kell az ellátás utazok akár 80-t is még ha rokkant is lennék! Már bocsi de én csak azt látom hogy a kifogásokat keresed... Saját magadat szivatod ahelyett, hogy segítséget kérnél a házi orvostól vagy a kórháztól ahová kéne menned. Te magad is megrendelheted a betegszállítót csak telefonálni kellene érte.
2023. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40 éves kor felett már el kell kezdeni gyógytornázni. Gerinctorna is van biztosan kerekes székesnek, nézd meg esetleg a youtubon. Nem tudom mennyi időt töltesz a székben, de figyelj a testartásodra, egyenes hát, stb. Fájdalomnak meg jót tesznek a légzőgyakorlatok, rengeteg van Buteyko, jógalégzés stb. Ezek ingyen vannak, el kell sajátítani a helyes légzést, testartást.
2023. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16-os! Eleve gerinc ferdüléssel születtem. Igy világ életemben gerinc ferdüléses voltam. Tehát soha nem lesz egyenes a gerincem. És igen szinte minden nap fáj a gerincem. És igen most már 45 éves vagyok. Lassan 46 leszek.
2023. júl. 15. 16:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!