Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az állandó gerinc...

Mitől van az állandó gerinc fájdalom?

Figyelt kérdés
Évek óta fáj a gerincem, hol jobban hol tompában. Voltam orvosnál. De az Orvos nem csinált vele semmit. Csak 3 X 2 (szemeként 50 MG) szem Tramadol zentivát írt fel. Ezt a Tramadol zentivát már több mint 3 éve szedem, és csak álmos vagyok a Tramadoltól, és csak időlegesen enyhíti a gerinc fájdalmamat.

2023. máj. 1. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Volt MRI vagy CT? Látni kéne, hogy mi van belül.
2023. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk lehet, hogy nem kellett volna 3 évig szedni hanem pár hét, max 1 hónap után ha nincs látványos hatása akkor vissza menni vele az orvoshoz.
2023. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1-es válaszíró! Sajnos nem volt se CT sem MRI! 2-es válaszíró! Rendszeresen járok a házi orvosomhoz! Nem küld tovább. Csak felírja a tramadolt zentívát. Mivel cukros is vagyok igy havonta ellenőriztetem a házi orvosommal a vércukor szintemet. Általában 8,9 és 10,1 között mozog a vércukor szintem. De nem küld további vizsgálatokra, sem a vércukor szintemmel sem pedig a gerincemmel. Igy kénytelen vagyok szedni a Tramadol Zentívát hogyha fáj a gericem.
2023. máj. 1. 11:04
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor másik orvos.
2023. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Milyen másik orvos? Vidéki kis településen élek ahol egy orvos van. Sok vidéki településen jó ha egy orvos van. Tehát nincs választék. Azért írom, ez nem úgy működik. Tehát vagy elmész az adott településen lévő egyetlen orvoshoz, vagy nem mész el és még fájdalomcsillapítót sem kapsz.
2023. máj. 1. 11:39
 6/17 anonim ***** válasza:
24%

#5 Mondjuk menj el más településre orvoshoz.


Ezzel nem háziorvoshoz kell menni hanem erre szakosodott orvoshoz, belőlük meg van néhány.


Én nekem volt olyan problémám ami miatt Nyíregyházáról Budapestre jártam orvoshoz mert itt nem kezeltek normálisan.

2023. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Sőt, mivel most látom te is cukros vagy így megosztom veled, hogy én is az vagyok és emiatt mentem Pestre. Ott beállították normálisan a cukromat.
2023. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy alap röntgenre is el kellene menned . Ha nem tudod megtenni a házi orvos rendeljen neked betegszállítót jogos van rá ha vizsgálatot veszel igénybe. Emellett nem ártana egy másik orvoshoz is elmenned, szerintem nem körültekintő az orvosod.
2023. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
+ én is vidéki vagyok és ha kell megyek 40km-t a városba rendelésre.
2023. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérd őt külön, hogy márpedig igenis küldjön el CT-re, mert nem normális, hogy ilyen hosszú idő óta eteti veled ezt a gyógyszert. Szerintem a cukrod sincs jól beállítva. Sajnos tudom, hogy milyenek a falusi orvosok, a szájukba kell adni a szót, hogy mit csináljanak veled. Esetleg magánorvos?
2023. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!