Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ennyi idő után is...

Lehet ennyi idő után is fekete a székletem?

Figyelt kérdés
Múlt héten kedden vagy szerdán vettem be vastablettát, azóta csak csütörtökön volt székletem meg ma. Viszont ma olyan fekete volt, mint mikor vasat szedek, de múlt het óta nem vettem be. Lehet ennyi idő után is attól az 1 dbtól fekete a székletem? Valamint szombaton párolt lilakáposutát ettem efy kisebb adagot.
2023. máj. 2. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első után még semmi sem látszik. De biztos mindenkinél más.

Egyébként egy darabot minek vettél be? Rendszeresen kell szedni. Egy darabnak semmi értelme.

2023. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze simán, nem kell aggódni!


De még ételektől is lehet pl: cékla, máj, májas

Ha lenne valamilyen gastro eredetű vérzésed, akkor nem csak fekete székleted lenne, hanem lenne friss, élénkpiros is.


Tuti a tablettától van, nem kell ráparázni.

2023. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Az viszont abnormális, ha három napon át nem volt székleted.
2023. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem abnormális, mert a vas tabletta okozhat széklet kimaradást, nagyobb dózisban szorulást.


Nem kéne tudatlanul ijesztgetni a másikat.

2023. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
4: 1 db vastabletta semmit se okoz. Ahhoz hosszabb távon kell szedni, hogy bármit okozzon.
2023. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!