Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet fekete a szekletem?

Mitol lehet fekete a szekletem?

Figyelt kérdés

Valakinek volt mar igy?

Marcius 31.-en volt csaszarom utana atlagos volt a szekletem de kb 3-4 hete fekete szinu. Keszulok orvoshoz menni de egyenlore a babamat nincs kire bizni igy elorelathatolag nemtudom mikor kerulok el a dokimhoz. Szerintetek? A neten nem akarok tajekozodni mert irnak mindenfele hulyeseget igy inkabb szemelyes tapasztalatokra lennek kivancsi.


2019. jún. 22. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de ha nem valamilyen ételtől, étrend kiegészítőtől, vagy gyógyszertől van, akkor lehet vérzéstől is. Gondold át, hogy 3-4 héten belül változott-e az étkezésed, vagy elkezdtél-e valamit szedni (pl.: vastartalmú szer) ami okozhatja, és ha nem találsz rá magyarázatot, akkor feltétlenül menj orvoshoz!
2019. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vas tabletta?


Szeder? Erdei gyümölcsök?


Széntabletta?


Ezek közül valamelyiket szedted/etted mostanság?



Azért ezzel dokihoz el kell menni minél hamarabb, tekintve, hogy azért nem telt el túl sok idő.


Megbízható barátnő, akire bízhatod a gyereket? Azért elmenni háziorvoshoz nézetni egy székletmintát nem tart órákba. Most érted,


"A neten nem akarok tajekozodni mert irnak mindenfele hulyeseget igy inkabb szemelyes tapasztalatokra lennek kivancsi."


Itt a gyiken a szokásosnál sajnos ostobább válaszokat fogsz kapni. Ezt a dolgot felejtsd el, ez a meggyőződés hátráltat. A neten tudni kell kiválasztani a hiteles forrást, ezekből párat összevetni egymásssal.



Most gondod van kire bízni a gyereket? GOndolj bele abba, mi van akkor, ha lesz valami szövődmény, és mondjuk ágynak esel vagy el kell vigyenek a kórházba.


Kicsit ennél felelősségteljesebben lásd a világot, ne csak a perpillanatot nézd.

2019. jún. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt, amikor vasat szedtem tablettában.
2019. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha nagyon akarom van kire bizni csak nagyon necces idopontot egyeztetni es eddig ez ezert nem sikerult. Vagy az illetonek nem volt jo az idopont vagy nekem. De akkor valahogyan megoldom es mindenkeppen elmegyek dokihoz. Koszi mindenkinek a valaszokat, ideggyogyszert szedek mert eletmento csaszarom volt es sajnos az elizmenyei miatt ideggyogyszer kell illetve vernyomascsokkento es verszaporito. Ez a harom gyogyszer amit szedek. Etkezesem mindig is ilyen volt valtozatos,altalaban normalis fott etelek,inni csak sima asvanyvizet iszok. A verzesrol en is olvastam de nagyon bizom benne hogy nem az.
2019. jún. 23. 01:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a “verszaporitotol” amit szedsz. De ha tutira akarsz menni: Hivd fel vagy menj be gyógyszertárba és kérdezd meg van e olyan tesztjuk vagy tudnak e olyat beszerezni ami a szekletbol a vert kimutatja (sok gyógyszertárban lehet kapni, de persze nem mindegyikben). Ezt a tesztet Te magad is otthon is el tudod végezni.
2019. jún. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A "vérszaporító" gyanús. Mióta szeded? Esetleg kb. akkortól, mióta fekete a székleted? Ez esetben javaslom, hogy olvasd el a "vérszaporító"-hoz adott betegtájékoztatót, hogy írnak-e ilyesmi mellékhatásról!
2019. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Amiota megszultem azota szednem kell napi 2x.
2019. jún. 23. 15:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Vérszaporító = vas tabletta? :D
2019. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem,nem vastabletta! Verszegenysegre kaptam. Ketto foorvos is mondta hogy szednem kellett volna mar evek ota verszaporitot de mivel nem voltam jartas a korhazakban igy a verszegenyseg is most derult ki. Nemreg beszeltem a haziorvosommal ot kerdeztem azt mondta tartalmaz vasat de minimalisan es nekem semmi szuksegem ra. Nos, nem tudom. Majd inkabb a korhazba fogok visszamenni ezzel es majd kiderul, koszi mindenkinek :)
2019. jún. 23. 15:10
 10/14 A kérdező kommentje:

Visszahivott a dokim,utana nezett a zarojelentesemnek a gepeben, azt mondta nem vashianyra lett fel irva es nem is folsav hianyra,emlitett egy orvosi"nyelven" valo verszegenyseget hogy nekem az van

... Hat sajnos ez van.

2019. jún. 23. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!