Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyire lehet rosszul lenni a...

Insideraccon kérdése:

Ennyire lehet rosszul lenni a marihuánától?

Figyelt kérdés
Na a lényeg az,hogy tegnap elszívtam egy jointot korábban is csináltam,de akkor nem volt ilyen rossz: Elkezdtem szédülni elzsibbadt az egész testem a testemet,ha egy picitis megmozdítottam elkezdett fájni , hihetetlenül dobogott a szívem izzadtam és nem tudtam egyenesen járni igazából azt hittem meghalok és fontolgattom,hhogy leugrok a 2. ról és ma eléggé levert voltam. Ez normális és,ha kérhetem normális választ akarok hallani és nem valami hülye vagy vagy,hogy a marihuána tönkretesz vagy valami inkább azt,hogy mitől lehetett.

2023. máj. 6. 21:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer voltam így, de hát már nagyon régen volt. Akkor én arra jutottam (bár nem volt rá semmiféle bizonyítékom) hogy az a cucc valamivel be volt szennyezve. Előtte se meg utána se voltam szarul fűtől. A férjem viszont (bár akkor még nem volt a férjem) rendszeresen túlszívta magát és behányt meg ilyesmi...
2023. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Túlszívtad magad valószínűleg. Vagy valami lefújt cuccot szívtál, nem pedog tisztát. De én az elsőre tippelnék így elsőre.
2023. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
A MaRihuánA egéSséGes, csAk aZ alkOHoL RósZ! 🤡🤡🤡
2023. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ja valszeg túlszívtam magam most olvastam utánna ez eddig a 3. alkalom volt kicsit letargikus vagyok még annak ellenére,hogy már lassan 24 órája volt ez is ettől lehet?
2023. máj. 6. 22:21
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen, attól van. Nyugodj meg. Máskor csínján.
2023. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
haverom egyszer ki akart ugrani az emeletről, úgy fogtuk vissza. Pedig nem elsőre szívott. Szar cucctól ketten is kifeküdtünk, pedig el se szívtuk, jött a hányinger, szédülés stb
2023. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Vagy túl sokat, vagy rossz minőséget szívtál. Mindkettőre figyelj jobban
2023. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Igen, nekem is volt ilyen füves élményem. Nagyon rossz volt, alig vàrtam hogy vége legyen. Olyan volt mint egy többórás pánik rémálom.

Nekem az elég volt, azóta nem szívok.

2023. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok dologtól lehet. Ahogy leírtad a set/setting sem volt a legjobb, de én másra gyanakodnék.


Itthon a kommersz cucc, amit az emberek 95%-a szív, valami lefújt albán lehet. Ezek a testi tünetek fájdalommal nekem nagyon furák.

2023. máj. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
mivel fújják le?
2023. máj. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!