Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismerősömnek Epilepsziája van...

Ismerősömnek Epilepsziája van és a közösképviselő kikapcsoltatta náluk a vizet! Tartozast kifizettek de nem csinalnak semmit sajnos! Szabad ilyet csinalni hogy egy beteg embert veszelyeztetik????

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 20:02
 1/7 anonim válasza:
69%
Szerintem szabad, amég az ismerősöd nem szól nekik, hogy ne szivassák őt ezzel.
2023. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyan kapcsolták ki a társasházban a vizet?
2023. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem tobbet is fizetett mint kellett de nem csinalnak semmit! A panel szereloi se! Hiaba szol nekik nem irnak neki vissza
2023. máj. 8. 20:16
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es kérdező: leszerelték a vizorajat es mar tobb hete nem akarjak neki visszarakni vagyis nem is erdeklik hiaba van kifizetve a tartozas
2023. máj. 8. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

"Szabad ilyet csinalni hogy egy beteg embert veszelyeztetik????"


Fizette a számlákat vagy nem? Ha beteg akkor figyeljen jobban hogy időben be legyen fizetve a közüzemi számla. Ha fizetett volna mindent haráridőre akkor nem kapcsolják le a vizet. Attól hogy valaki "beteg" egyáltalán nem mentesíti a kötelezettségei alól.

2023. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De hogy szerelték le az órát? Azt csak vízesek szerelhetik le, plusz be is kell engedni, jegyzőkönyv kell róla. Ha megtörtént, akkor az van, hogy a vízórát külön kell intézni,nem elég csak a tartozást befizetni, többet meg nem tudom hogy lehetne fizetni, az kizárt.
2023. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már az órát is leszerelték, ott nagy lehetett az elmaradás. Kérdező, én sajnálom az ismerősödet, mert nem lehet könnyű epilepsziával élni, de ez nem menti fel attól, hogy befizesse a vízfogyasztását. Nem várhatja el a társasház többi lakójától, hogy ők fizessék és/vagy az elmaradások miatt a főórát kapcsolják ki. Beszéljen a közösképviselővel, hogy mi ilyenkor a teendő. Magától ez nem fog megoldódni.
2023. máj. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!