Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalmas csomó a gége felső...

Fájdalmas csomó a gége felső bal oldalán. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kitapintottam egy csomót a nyakam és az állam közti belső részen, de nem foglalkoztam vele, mert megfázva is voltam és gondoltam csak a mandulám fáj. Viszont azóta is ott van, önmagában nem érzem, de ha hozzáérek nagyon fáj. Domború alakú, 1 cm lehet. Mi lehet az? Célszerű orvost felkeresni és ha igen milyet ? 19 éves lány vagyok

2023. máj. 10. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
gyulladt nyirokcsomó, ami a megfázástól, fertőzéstől van és meg is nagyobbodhatott. Majd elmúlik, vagy ha továbbra is fáj, folyamatosan jelenlevő gyulladás van benned ahhoz a részhez közel pl fog, torok stb. (vagy maga a nyirokcsomó gyulladt be egyéb szerv gyulladása nélkül),gyulladáscsökkentő lehet nem árt majd, ha erre nem javul, menj vele orvoshoz.
2023. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó, szinte biztos
2023. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!