Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is szomorú és...

Szerintetek is szomorú és felháborító hogy a diszpécser dönti el ki éljen vagy haljon meg ?

Figyelt kérdés

Hála a médiának nem tudják el tussolni az ügyet hogy basztak rá elmenni a betegért és az mindegy hogy Gálvölgyi János betegről van szó vagy másról és akkor ezt tűrni kéne?

Szívem szerint velünk tette volna meg ezt megtudnám ki volt a vonalban tuti meg kapta volna a magáét ne higye magát Istennek.


2023. máj. 12. 09:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%

"Szerintetek is szomorú és felháborító hogy a diszpécser dönti el ki éljen vagy haljon meg ?"


Igen. Mert közreműködik egy embertelen ujtasítás végrehajtásában.


Ugyan olyan bűnösnek minősül, mint azok akik egy ilyen embertelen rendeletet "megalkottak".


Minden ember vére, aki ez miatt a rendelet miatt meghalt, hgolott még szakszerű ellátás alapjáűn még élhetett volna, ezek vére ugyan úgy a fején van az ilyen diszpécsereknek. Ugyanis nem lenne kötelező kiszolgálni ezt a rendeletet. De megteszik, tehát gyilkosok ők is.


Az ószöv-ben van is egy ilyen példa, amikor kiadta a fáraó az utasítást, hogy minden gyermeket meg kell ölni 0-2 évesig, de a héber asszonyok megmentették, elbujtatták Mózest.


Az, hogy a király mit parancsol-egy dolog, az hogy te mit teszel, az is egy másik. Én ammondó vagyok, inkább veszítsd el ezt az állást, mint kiszolgálj egy gyilkos hatalmat.

2023. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
1+ Ugyan ez vonbatkozik a mai rendőrökre is, akik ezt a hatalmat szolgálják. Az értelmes, egyenesek már mind leszerelés alatt vannak, vagy már felmondtak, de bűnözőket nem védenek.
2023. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen fentebb említett emberek, hiába hivatkoznak arra, hogy "parancsra tettem" lényegtelen-a vér ott marad rajtuk.És a számonkérést nem fogják tudni megúszni.
2023. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok képbe.. Miről van itt most szó?


Rákerestem google-ben hogy "nem mentek ki a betegért" de nem dobott ki semmit.

2023. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De ez a baj hogy szartak rá és most keresik az egér utat.
2023. máj. 12. 09:34
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Felháborodhatsz, de attól nem lesz több mentő. Kapacitáshiány van, ez már hónapok óta olyan mértékű, hogy heti szinten benne van a médiában. Régen azt mondták, súlyos esetben célszerű a mentőt hívni, mert komolyabban vesznek, ha a mentő visz be és a mentőre való várakozást is beszámítva mégis hamarabb kapsz ellátást, mintha az utcáról sétálnál be. Most már úgy tűnik, ha élve oda akarsz érni, akkor célszerűbb autóval / taxival menni és a sürgősségin megpróbálni minél hamarabbi ellátást kieszközölni. (Persze, a kórház folyosóján is meg lehet halni ellátatlanul, arra is volt már nem egyszer példa) Ez van. (Ettől nem veszem ezt félvállról, de tenni ellene mi úgysem tudunk semmit.)
2023. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
6 vagyok: amúgy azzal nem étek egyet, hogy felháborító lenne, hogy a diszpécser dönt a sorrendről. Ez a munkaköre része. Ez a feladata. Ezért kapja a fizetését.
2023. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Lehet min fröcsögni és utálkozni. Ha 5 perc alatt kiért volna a mentő, akkor meg jönnének azzal az emberek, hogy "azért mert ő a Gálvölgyi, bezzeg a nagymamámhoz 45 percig senki se jött"

Tapasztalat. Az eü dolgozókat divat utálni. Ebben az országban mindig kell egy csoport, akire lehet fujjogni és ujjal mutogatni.

2023. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

#8 Én csak azt utálom aki megérdemli!


pl a háziorvosom egy igazi gyökér!


Édesanyámnak nem sikerült elsőre elintéznem a szakorvosi javaslatát (mert hiányzott egy adat a vérvizsgálatról)

Emiatt visszamentem a háziorvoshoz hogy ez mondták, erre a háziorvos szó szerint ezt mondta:

"Maga komolyan ennyire szerencsétlen, hogy még ennyit sem képes elintézni?? Én ezért nem fogok magának egy új vérképet csináltatni!.. Menjen vissza és mondja meg hogy ez a vérkép van és kész! Ne legyen már ennyire életképtelen.."


köpni nyelni nem tudtam....

2023. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

9-es


Ok, bunkók mindenhol vannak. Mondj egy munkakört ahol mindenki kedves és pikkpakk megy minden.

2023. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!