Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak egy meleg...

Mit csináljak egy meleg disszpécserrel? többi lent

Figyelt kérdés
van egy munkahelyem pizza futi vagyok van egy meleg disszpécser és mikor hív olyan szinten nyávog és nem értem mit mond már sík ideg vagyok hogy mit akar főnök kis kedvence rokona nem zavar hogy nyávog de nem értem sokszor hogy mit mond mit akar munka ügybe nem szeretném megbántani ezért nem szólok neki érte de az összes férfi futár kerüli a társaságát meg a beszélgetést vele, de néha sajnos muszáj de nagyon nyávog és nem érteni mit akar hiába kérdezem vissza többször is.

#meleg #munka #Debrecen #futár #diszpécser #Telefon Homosexuális
2021. jan. 15. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Szimplán legyél kedves,és ne mutass érdeklődést,abba fogja hagyni. Igazából lehet,hogy megbántod,de jogod van választani,hogy kivel élsz együtt,és nem erőszakolhatja rád senki,hogy szőket vagy vöröset vagy kékszeműt vagy zöldszeműt vegyé el. Emiatt nem kéne xarul érezned magad,ennyi igazából, vesszőkér szóközöké bocsi,nem igazán vagyok most abba az állapotba,remegnek az ujjaim,meló...inkább írok gyorsan mer már érzem hogy potyog le az ujjam...lényeget leírtam.
2021. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nem a melegekkel van bajom mielött valaki belém áll öccsém is meleg elfogadom meg teljesen megértem tisztelem még a párját is bemutatta jó haverok lettünk de ő nem affektál csak nem értem mit mond a disszpécser
2021. jan. 15. 22:04
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
"ne haragudj, másodszor sem értettem amit mondtál, nagyon rosszul hallak, de ha fontos, írd meg SMS-ben. Köszi"
2021. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam többször is mondani ezt a nem hallotam mond újra kérlek, de még bent vezetékesről nyomják a SMS innen kilöve
2021. jan. 15. 22:07
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Az szívás. Névtelen levélben figyelmeztetni a problémára?

Ha a párja a haverod, akkor megkérdezni tőle, hogy hogyan kéne negmondani esetleg.

2021. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, Hetero vagyok öccsém meleg, de elfogadom neki van párja, nem ő, nekem női párom van nincs semmivel se bajom csak nem értem mit mond főnök roknoka a tulaj rokona a disszpécser aki ''meleg'' és nem érteni mit akar
2021. jan. 15. 22:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem milyen választ vársz, felnőtt ember vagy, csak le tudod rendezni ezt a problémát. Ha hússzor visszakérdezel, biztos neki se fogja megérni, hogy nyávog, te meg sosem érted, mindig kérdezzél szépen vissza, aztán megoldódik majd.
2021. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
15x szoktam visszakérdezni de nem értem mit mond, olyan mint egy öreg nő amit elmondhatna 3 mondatban elmondja 15 mondatba nyávogba és nem értem mit akar de többi futi kollégám se.
2021. jan. 15. 22:19
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Sose értettem h a melegség miért kell együttjárjon a túltolt gesztikulálással, 4 oktávval magasabb hangszinnel és elnyujtott szóvégekkel. 🤷🏻‍♂️
2021. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én se értem
2021. jan. 16. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!