Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Mennyi...

Mit gondoltok erről? Mennyi vizet isztok?


2023. máj. 15. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Vizet nem szeretem. Folyadékot kb 1 liter, néha több.
2023. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb. másfél liter. Ha melegebb van, akkor 2.

Leginkább vizet iszom, ásványvizet is, csapvizet is.

2023. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. két litert. Csapvizet, meg teákat (cukor, citromlé, stb. nélkül).
2023. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat ez a pasi nem a legélesebb kés a fiókban, az is biztos. Egyszerű parasztember (nem pejoratív értelemben). De saját tapasztalatot terjeszteni, mint igazság semennyire nem egészséges! Azért, mert "neki nincs baja" nem azt jelenti, hogy másnak se lenne. Ha ezt látja egy tizenéves és rá hivatkozva elkezdi ő is ezt a nem iszom, csak akkor mikor szomjas vagyok baromságot és neki nem válik be felemeli a kezét, hogy "Bocs, én mondtam ezt a hülyeséget"? Nem hiszem. Márpedig ha tartalmat tesz fel valaki az internetre ilyen fajta felelőssége is van.


Napi 1,5 liter víz elfogyasztása megy. Plusz az egyéb folyadékok, mint 1 pohár üditő, leves, gyümölcs.

2023. máj. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!