Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvétel előtt nem eszek,...

Vérvétel előtt nem eszek, akkor nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Azért megyek vérvételre mert kivizsgálják hogy vérszegény vagyok-e, és minden reggel amikor felkelek akkor rosszul vagyok ha nem eszek,nem fogok majd elájulni vagy hányni? (éhgyomri vércukor)

2023. máj. 18. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet, akkor kísérjen el valaki, vigyél magaddal kaját, hogy utána rögtön meg tudd enni. Vizet pedig igyál előtte is nyugodtan.
2023. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ez a lényeg. Talán az is kiderül így, hogy miért vagy reggel rosszul, ha nem eszel.
2023. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.Igen tudom csak nagyon félek mert amúgy alapba a tűket se kedvelem és nemrég kb 2 éve voltam vérvételen és akkor is majdnem elájultam mert annyira megijedtem
2023. máj. 18. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el valakivel, ha tudsz. Szólj a nővéreknek, hogy rosszullevős fajta vagy. Terheléses cukrot csinálnak vagy csak simán éhgyomrit? Mert ha csak simán éhgyomrit, akkor rögtön miután levették a vért már bedobhatsz egy cukorkát a szádba. Az segíteni fog a vércukrodnak gyorsan, hogy ne ájulj el, és utána majd kint mehet a szenya vagy valami.
2023. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Emiatt kell sok vizet inni, akkor nagyobb eséllyel nem fogsz elájulni, de vigyél magaddal ennivalót, utána rögtön meg kell enni. Mindenképpen szólj ott, hogy van ilyen félelmed és akkor akár fekve is lehet vért venni.
2023. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. máj. 18. 16:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!