Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fülem sípol 2 napja folyamat...

A fülem sípol 2 napja folyamatosan, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Csak a bal fülem sípol, szombaton vettem észre, akkor talán még a jobb is sípolt, egy ideig, azóta csak a bal, de folyamatosan.

Nem tudom, hogy talán attól hogy tegnap egész nap zúgott itt a fejem mellett a számítógép és talán attól? Mert ilyen még sosem volt, hogy ennyit gépeztem volna.

Régebben semmi ilyesmi problémám nem volt, pedig lőttek mellettem AK-val, és koncerteken a hangfal mellől se volt semmi gondom, discoba nem járok.

Szóval egy egész halk kis zúgást hallok a bal fülembe, ha teljes csend van.

Utánaolvastam a neten, de valami olyasmi cikkeket találtam, hogy ez a jelenség hirtelen nagy hanghatás miatt alakulhat ki, és akkor előfordulhat, hogy egyszeri hanghatás miatt örökre zúgni fog az ember füle :(


Valami megoldást tud valaki esetleg?

Vagy hogy mi okozza a problémát?


Már fültisztító cseppet próbáltam, de addig is hatott, tovább nem.

18 éves fiú vagyok


2010. okt. 10. 18:12
 1/10 A kérdező kommentje:
apám régimódi, ő azt mondja: " ez azért van, mert ebben a hidegben nem hordasz sapkát!" hidegebb is volt ennél jóval, akkor se hordtam sapkát, de ettől is lehet sípolás?
2010. okt. 10. 18:17
 2/10 anonim ***** válasza:
vérnyomásod rendben van?
2010. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a vérnyomásom tökéletes
2010. okt. 10. 18:53
 4/10 anonim ***** válasza:

"és koncerteken a hangfal mellől se volt semmi gondom"

Eddig.

Tipikus következménye a fülzúgás, ami nem feltétlenül 5 perccel a koncert után állandósul.

2010. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már több mint egy éve nem voltam koncerten
2010. okt. 11. 07:06
 6/10 A kérdező kommentje:
kizárt, hogy ennyi idő után állandósuljon, már jóideje nem volt nagy hanghatás aközelembe
2010. okt. 11. 07:07
 7/10 A kérdező kommentje:

Nemrég meg lett csinálva a gyertyázás, és a jobb fülem az tökéletes, valamennyi ilyen fülzsíros trutyi jött belőle, viszont a balból, amelyik sípol abból fele zsíros trutymó volt a másik fele, hát nem is tudom... leginkább a nagyon sötét színű lekvárhoz tudnám hasonlítani, ilyen massza volt, és jó bő egy kiskanál mennyiség, egy ideig nem tapasztaltam panaszt, de pár óra eltelt, és ismét zúg.

Ez valami gyulladás lehet?

2010. okt. 11. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféleképpen menj el fülészetre, ha pár nap alatt nem mulna el.

A fülzúgás egy összetett dolog, sok oka lehet.

Remélhetőleg kideritik, és rendbejössz.

A párom már össsze-vissza járkált miatta, ami bevált nála: az akupunktura, miután a gyógyszerek sem segitettek.

Ezzel nem riogatni akartalak, remélhetőleg hamar rendbejössz.

2010. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Brrrr, bocs a sok szóismétlésért.
2010. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mióta az eszemet tudom, sípol a fülem. Már megszoktam, de néha nagyon idegesítő tud lenni..
2012. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!