Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Gyógyszer-túladagolás?

SOS! Gyógyszer-túladagolás?

Figyelt kérdés

Az Otrivin rapid mentol orrsprayt használom, melyre ra van írva hogy csak egy fuvas lehet egyszerre naponta 3x

Én sajnos többször használtam.

Nagyon durva mellékhatásokat ir, még szívmegállást is.

Mit csináljak? Menjek sürgősségire?

Járt már így valaki?

Nem akarok egy orrspraytől meghalni…


2023. máj. 20. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Várj most 8 órát, és ne fújj gyakrabban
2023. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Semmi baj, max egy kicsit szaporább lesz a szívverésed. A gyógyszertájékoztatóban írt túladagolás nem a véletlen 1-2x több használatra utal, vény nélküli, jelen készítményben legalábbis. A szívmegállás itt arra vonatkozik, hogy egy eleve ritmuszavaros, szívbetegnél esetleg extrém nagy adag mellett…de nyilván, ha panaszod van, menj orvoshoz.
2023. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Mit csinálj? Nyugodj meg atyaég. Orrspray függő anya nevelt fel. Amikor elolvastam ezt a kérdést nevetni támadt kedvem. Szerinted az orrspray függők egynap mennyit nyomnak? Elárulom, rengeteget. Nem lesz semmi bajod.
2023. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van olyan hogy orrspray fuggo valaki? Az igen…

Köszönöm a válaszokat.

2023. máj. 20. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

1# válaszoló.

Igaza van.

2023. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod
2023. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!