Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valaki aki minoxidilt...

Van valaki aki minoxidilt használ arcra szakál növesztésre viszked rohadtul az arcom vörös is lett a bőröm tőle ez elmúlik?

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem használod el fog múlni. ne használj ilyen dolgokat, mert rosszabbra is fordulhat a helyzet.
2023. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejott és nem bántam meg. Hasonloan voltam mint te, sztem azt nem bírta wz arcom, hogy alkoholban van feloldva és szárìt. Vettem hidratáló krémet , ami tényleg jó sűrű és hidratálja az arcomat. Ha este bekentem minoxxal akkor reggel lemostam az egész alaposan majd hidratáló krémmel bekentem . Másik megoldás a hab lett volna ha ez nem válik be, mert az asszem nem szarit mert másba van feloldva a cucc. Amugy használat után is elég jól megmaradt amit növesztettem, igaz hogy legalább egy évig használtam mire minden új szál eléggé megerosodott .
2023. máj. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze csak a saját tapasztalatom írtam le.
2023. máj. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nivea krém az jó
2023. máj. 22. 10:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerinted?
2023. máj. 22. 10:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Az is lenne a kérdésem hogy te hogy használod minden nap borotválkozol vagy gépel szoktad le nyírni a szakálat hogy ne vigye le teljesen és milyen sűrűn nyirod a szakálad?
2023. máj. 22. 10:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Heti egyszer lenyirtam pár milire aztán a héten már hagytam úgy. Mondjuk én csak az első pár hétben használtam napi kétszer, utána rááltam arra, hogy este bekenem 2-3 órával fekves előtt, reggel lemosom és utána ra hidratáló krem. Fel éves adagot sztem kB háromnegyed évig elhuztam ha nem kicsit tovább, elég jól volt idejük megerosodni a szalaknak. Persze ez csak saját tapasztalat, nem vagyok hozzaerto .
2023. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyszerű a megoldás, bár költségesebb: válts át habra. Abban nincs alkohol, nem fog viszketni, kiszáradni a bőröd.
2023. szept. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!