Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulaműtét utáni első szex?

Mandulaműtét utáni első szex?

Figyelt kérdés
19 napja volt a mandulaműtétem, és amúgy már teljesen jól is lennék, csak hogy bevérzett a 6. napon és ott újra megkellett műteni mert nem tudták elállítani. A második műtéttől a 13. napon vagyok. Amit én látok hogy a mandulák helye teljesen gyógyult, de nekem nem is ott vérzett be hanem a nyelvgyöknél, amit ugye mi nem látunk, hogy milyen állapotú. Fájdalomcsillapítót még 1-2 szemet szedek az evés miatt, de ahhoz képest ahogy voltam már kicsattanok. Ti mernétek ma így óvatosan szexelni már? A dokimat nyilván ma nem tudom felhívni

2023. máj. 21. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát, az attól függ, milyen szexuális szokásaitok vannak...
2023. máj. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Orált kihagynám, jövő héten pedig tudsz beszélni az orvosoddal.
2023. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az orált mindenképp kihagyom. Csak hogy nem lesz már a pulzusnövekedéstől vérbőség attól meg bevérzés?
2023. máj. 21. 08:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orál miatt kérdezed addig nem erőltetném amíg fájdalomcsillapító kell bármihez is és az orvos nem okézta le végleg.

Azért szexelni úgy is tudtok hogy pihentetitek a szádat.

2023. máj. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már a hazaengedés utáni 2. nap szexeltünk. Nem a hüvelyemet műtötték :D, az általam adott orál meg természetesen meg sem fordult a fejünkben.
2023. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!