Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Roaccutane mellékhatásai,...

Roaccutane mellékhatásai, eredménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma a bőrgyógyászom 10 mg Roaccutane tablettát írt fel. A tapasztalatokra, mellékhatásokra, eredményre lennék kíváncsi.

Valóban durva mellékhatásai vannak? A kúra után tényleg nem lesz pattanásos a bőröm? Illetve több helyen olvastam azt, hogy utána heges, lyukacsos lesz az arcbőr, ez mennyire igaz? Tényleg a valós tapasztalatokra vagyok kíváncsi, trollkodók kíméljenek.


26/N



2023. máj. 22. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont akkor nem lesz heges meg lyukacsos (vagy kisebb eséllyel), ha szeded.
2023. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megéri a sok mellékhatás ellenére szedni?
2023. máj. 22. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen okból írta fel?
2023. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aknés a bőröm.
2023. máj. 31. 06:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Utána is járt, mi okozhatja vagy csak rád nézett és felírta?
2023. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Először cinket és Zindaclin gélt írt fel, kontroll vizsgálaton írta fel a Roaccutane-t.

De már eldöntöttem, hogy nem fogom szedni, ijesztő a sok mellékhatás.

2023. jún. 1. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagyis csak elkezdett veled kísérletezni. Komolyan nem értem ezt a sok felelőtlen orvost mostanában. Mintha utálnák a munkájukat vagy az embereket.

Pattanást számtalan dolog okozhat, keress fel egy JÓ kozmetikust, aki meg tudja állapítani, hogy kezelheti-e vagy hova küldjön kivizsgálásra, ha már az orvosod nem volt rá képes. Ha ő is kezelheti, akkor néhány héten belül elkezd javulni a bőröd, de csak akkor lesz hosszútávú és végleges az eredmény, ha nem valami komolyabb probléma okozza őket, hanem csak pl. a bőrtípusod.

2023. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!