Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye hogy komoly...

Mennyi az esélye hogy komoly bajom lesz, ha a természetre bízom a "vese gyulladásomat"?

Figyelt kérdés
Azért tettem idézőjelbe, mert csak a tünetekől következtetek, orvos nem látott... Az van, hogy idén valamiért az egész testem taccsra vágódott, egyik betegséget kapom be a másik után, az orvos meg már azt hiszi csak linkeskedek, nem akarok iskolába menni, ezért minden hülyeséget kitalálok. Ennek megfelelően mikor 1 hete elkezdtem felfázásos tüneteket produkálni (először csak a pisi csípett, utána már hullámukban rám tört a görcs és a hasfájás, a fejem is fájt) megfogadtam hogy márpedig nem megyek orvoshoz. Viszont ma már a vesém is nagyon fáj, folyamatosan, és néha bele is nyilal még egyet hogy f*sza legyen a buli. Mellé a fejem is fáj, és szerintem nap közben lázas voltam. Nem akarok orvoshoz menni az említett okból, de kezdek beparázni hogy valami komoly bajom is lehet.

2023. máj. 22. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem menj inkább orvoshoz.
2023. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Menj el megiscsak az orvosra, vagy ugyelet, surgossegi, ha ejszaka esetleg rosszabbodna... ezzel ne varj.
2023. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az az opció kivitelezhető lehet, hogy a szüleim íratnak antibiotikumot az orvossal? Most úgyse csinálna velem az orvos, msx belekönyökölne előtte a vesémbe, hogy visítok-e.
2023. máj. 22. 21:25
 4/8 A kérdező kommentje:

*Mást úgyse

*max

Bocsána :')

2023. máj. 22. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Szia! De, csinálna (legalábbis én). Alapellátási szinten minimum egy vizelet gyorstesztet, CRP-t, szakrendelésen UH-val kiegészíteném (üregrendszeri tágulat? Vizeletpangás?); utána lehet empirikus antibiotikum terápiát indítani, de a tüneteid alapján ez már egy ún ascendalo (felszálló) húgyúti fertőzés, ami urológiai vizsgálatot, vizelettenyesztést tesz szükségessé; és igen, kezeletlen esetben nagy baj lehet, urosepsis a neve, amikor a baktériumok elárasztják a véráramot.
2023. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

A vese gyulladás nem játék! Ha az van,kell az orvosi kezelés.

Nekem volt anno vesegyulladásom és egyszerre kövem is..vergődtem ám rendesen az ágyban azt kívánva hogy valaki vegye ki mert mocskosul görcsöltem. :)

A tetejébe minden évben többször "felfázok" azóta..kivéve mióta elkezdtem szedni egyfajta cseppet.

Elég gyenge az immunrendszered ha mindenféle betegséget elkapsz,vagy sokat stresszelsz?!

2023. máj. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:
45%
Az egész életedre tönre mehet a veséd.Alapos gyógyulás szükséges egy létfontosságú belső szerv. Az egész keringés múlik rajta.Gondolom nem akarsz később művesegépre kerülni kétnaponként egy fél napra.
febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!