Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A wcből visszacsobbanó víztől...

A wcből visszacsobbanó víztől el lehet kapni valamiféle fertőzést? Akár bőr vagy nyálkahártya?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 09:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nekem pl egyszer egy hete kb visszacsobbant és azóta viszket a fenekem egy picit. (Ánusz kornyeke) es nem nem trollkerdes es nem nem vicc..

Már kevesbe intenziv a viszketes plusz az eset utan belocsoltam betadinnal is de para ez a visszaloccsano viz.

2023. máj. 29. 09:03
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Nekem sajnos sikerült már, nem is egyszer.
2023. máj. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

El lehet.

Használhatsz ülés magasítót.

2023. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Gyakori93 válasza:
81%
Vagy még mielőtt leülsz, dobj bele egy kis papírt, ez megakadályozza a csobbanást.
2023. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szoktam bele papírt dobni csak úgy felment a wc papír ára h nem pazarlom annyira. Így hiaba volt benne a papír így is visszacsobbant. Eleg para.

Az még parább h az emberek 90% valoszinu nem is foglalkozik ezzel csak az ilyen kekecek mint én.

2023. máj. 29. 09:18
 6/14 A kérdező kommentje:
A masik fajta wc sem jobb ahol meg nincs is helye a kakinak lemenni es ott buzlik alattad + altalaban garantalt a wc kefe hasznalat. Szoval en a vizeset jobban szeretem. Es mindig teszek ala wc papirt. De most sikerult visszacsobbannia es a viszketesbol itelve el is kaphattam valamit.
2023. máj. 29. 09:19
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem lehet.
2023. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Vszinüleg tulgondolod a dolgokat. Ha tisztán tatod a WC-det, a "visszacsobbanásbol" ami rád kerülhet a saját vizeleted (amit az a testtájad ugyis kap könnyedén töményen) illetve a székleted pici része (amiböl sokkal többet szétkensz törlésnél!). A viz ivoviz minöségü, fertötlenitett. Ha annyira görcsölsz emiatt akkor rendszeresen használj + fertötlenitöt a vizbe. A végbélkörnyéki viszketésedre keress valami más, ennél valoszinübb okot!
2023. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Arra nem gondolsz h pl nyilvanos wcben is elofordulhat ez illetve ismerosnel vagy otthon ahol 3 masik ember is hasznalja a wct?..
2023. máj. 29. 11:28
 10/14 anonim ***** válasza:

A fertőtlenítő megoldja.

Egyszerűen nem lesz a vízben semmi, ami kárt okozna.


Mi DM-es csiptetőset használunk. A wc oldalfalára akasztod, és a benne levő kis golyók minden lehúzásnál fertőtlenítőt engednek a wcbe, ahogy átfolyik rajtuk a víz.

2023. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!