Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet izomsorvadasom van?

Lehet izomsorvadasom van?

Figyelt kérdés

2022 Januar 31 ota irodai munkat vegzek a jarkalos Munkam otthagyva. Azota biciklivel jartam dolgozni, ami 7kmre volt. Fel evig Meg eleg Aktivan futottam Munka utan, aztan olyan september Oktober kornyeken ez abbamaradt. Egyre nehezebb en ment a futas egyre faradtabb voltam. Aztan abbamaradt teljesen. Egeszen mostanaig Meg gyalogolni is alig gyalogoltam. Joforman 0 mozgas. Majussal munkat valtottam, kozelebbi a melom, es elkezdtem probalkozni a futassal. Jo, ha 1-2 kmt tudok nagyon lassan futni... Szinte setalo tempo. Akkor esett le, h semmi lepes nincs a labamba, azert nem megy. A heten elkezdtem gyalog jarni Munkaba, de csak hetfon es kedden tudtam gyalog jonni, mert idoben kellett hazaernem most 3.7km re lakom a munkahelytol. Jovo het tol 4 napot tudok gyalog jonni. 1 nap bicoval kell jonnom. Futni csak 2 kmt probalok hetvegen, jovo het tol a setalas mellett par nap futok is.

Izomsorvadasom lehet? Mennyi ido, mire felepul ujra az izom at. 2022 juniusaban Meg futottam egy felmaratont. Igaz gyeszeran ment nagyon. 2ora 38 perc alatt futottam le.


2023. jún. 1. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát érdemes lenne a háziorvosodhoz elmenned, de nem hiszem, hogy izomsorvadás lenne. Lehet pl. vérszegénység.
2023. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!