Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez? Szívroham vagy csak...

Mi ez? Szívroham vagy csak becsípődött?

Figyelt kérdés
Már több mint 20 perce alig kapok levegőt, mert fáj a szívem. Csak egyre rosszabb lesz
2023. jún. 2. 00:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Lehet szívroham! Ha rosszabbodik, akkor hívjatok mentőt!
2023. jún. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Hívj mentőt, az a biztos!
2023. jún. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%
Akinek szivrohama van az nem írkal a gykra közben..
2023. jún. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Bármi lehet
2023. jún. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
#3 Aki meg még csak amerikai filmekben látott szívrohamot, az jó lenne, ha nem osztaná itt az észt...
2023. jún. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy becsípődött valami, vagy pánikrohamod van, de lehet szívroham, koszorúérgörcs, tüdőembólia, szívizomgyulladás, bármi.... Ilyen esetben az a biztos, ha megvizsgálnak.
2023. jún. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
3-mas: lehetnél tájékozottabb.
2023. jún. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ mindenkinek.

Amikor szóltam a szüleimnek éppen hogy ki nem hajítottak a szobájukból, nem hogy mentőt hívjanak...

De vettem be aszpirint egy órája. Mintha enyhült volna. De ha levegőt akarok venni még mindig fáj. Ez normális? Vagy nagy a baj?

2023. jún. 2. 01:58
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
Jézusom.. A szüleid semmiképp se normálisak. Mondtad nekik hogy nagyon rosszul vagy, és elzavartak? Hát így csak bizakodni lehet hogy nincs súlyos bajod.. Egyébként magadnak is hívhatsz mentőt, ehez nem kell szülői engedély
2023. jún. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Igen elzavartak, mert apukám korán szokott kelni. Fél négykor, mert 5-re már ott kell legyen a munkában.

Tudom hogy nem kell szülői engedély, de lecsaptak volna ha megjelenik itt egy mentő.

Kérdeztem hogy mi van ha szív roham és azt mondták mindketten, hogy nem vagyok normális, ne beszéljek hülyeségeket.

2023. jún. 2. 02:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!