Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendszeresen becsípődött a...

Ferenc7385859 kérdése:

Rendszeresen becsípődött a derekam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Motort szerelek, és nyáron sok sok órát gubbasztottam guggoló pozícióban,órákat amikor kb 3 hétig tartott napi rendszerességgel voltam ott a motor mellett. És már a vége fele nyilalgatott bizonyos mozdulatoknál lent a derekam, az ágyéknál közvetlenül lent. A fenék felett kicsivel és csak ott fájt nem nyilalt le sehova. De ez elmúlt kb 1 2 hét után. Viszont most újra beindult a motorszerelő project és tegnap előtt kb 30 perc gubbasztás után olyan erősen becsípőditt az ideg hogy megmoccani nem tudtam,utánna másnapra elmúlik,reggel megyek újra szerelni (ma) és egy kisebb guggolás után mikor kelnék fel vagy éppen guggolás közben benyilal elég erősen hogy 5 mp ott maradok aztán felkelek. Legugulok enyhén érzem aztán eltelik kis idő és újra becsipődik. Mit tegyek


2021. dec. 26. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg más testhelyzetet felvenni.

Ebből komolyabb baj is kialakulhat.

2021. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Milyen komolyabb bajok lehetnek?
2021. dec. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!