Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasmenés, vagy mégsem? Mi...

Hasmenés, vagy mégsem? Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Furcsa dolog történt velem ma. Legutóbb még szerdán voltam kakilni, tegnap nem kellett.


Most mikor elmentem a wc-re az előbb suliban, mert picit nyugtalankodott a pocakom, leültem, elkezdtem nyomni és szépen jött is a szilárd széklet sokáig majd utána egyszer csak hirtelen ilyen hasmenés szerű valami robbant ki belőlem.


Mi ez pontosan?


Sose volt még ilyen velem. Nincs menstruációm sem... Reggelire gyümölcssalit ettem csak.


Köszi a valaszokat.


18/l



2023. jún. 2. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Lehet hogy valami nem tetszett a pocidnak, de vírus is van, nekem pl amiatt ment pénteken egész nap a hasam a suliban :(
2023. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj szegény... Nem mentél haza?
2023. jún. 4. 17:27
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Semmi különös nem történt, kérdező. A normál állagú széklet volt "elöl", így elzárta a kijáratot a később érkező hígabb szélet elől.
2023. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Szia Kérdező!🙂

Az eset után végülis lett hasmenésed?

Ha igen, meddig tartott? Most hogy vagy?🙂

2023. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!