Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Háti (lapocka melletti)...

Háti (lapocka melletti) idegbecsípődéssel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Már mindent megprobaltam. Jártam masszázsra, sokat javult a hátam, de a becsípődés megmaradt.


Gyógytornázom javult a testtartas.


Voltam reumatologusnal, írt fel mydetont (izomlazító 50mg), amitől nagyon szédültem, ezért 1 napig bírtam szedni. Injekciót az elhelyezkedése miatt nem akart adni, gondolom azért mert a szívvel van egy vonalban.


Kentem flectorral az segített, csak átmenetileg nem fájt a helye , de a becsipodes nem jött ki.


Bizonyos kartartásra szúró jellegű fájdalom jelentkezik és nagyon kellemetlen tud lenni.


Még a fekete nadálytő krémben bízok, de az meg nem volt a patikában, így várom épp.


Bármi praktika még esetleg valakinek?


2023. jún. 2. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Masszázs és masszázs között is hatalmas a különbség.

Ha nem elérhetetlen távolság neked Budapest, akkor a Menyhárt Balázst ajánlom jó szívvel.


gerincgyogyito.hu


Lapockát írtál ugyan, ami nem feltétlenül, de jó eséllyel gerinc eredetű. Azzal semmit nem veszítesz, ha felhívod őket és elmondod a problémádat. Legrosszabb esetben is azt mondják, hogy ebben nem tudnak segíteni.

2023. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hamarosan megyek Budapestre megprobalom osszehozni a kettőt
2023. jún. 2. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Telefonon jelentkezz be előtte! Ha Balázs épp nem lenne az adott napon, sem Keleti Miklóssal, sem Balázs fiával, Menyhárt Mórral nem lősz mellé.
2023. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szteroidos injekcióval hozták rendbe. A cucc nevét már nem tudom sajnos. A lapocka ívét injekciózta végig. Előtte én is sokàig szenvedtem, mindent megpróbàltam.
2023. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!