Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltás óta nem érzem jól magam...

Soma9111 kérdése:

Oltás óta nem érzem jól magam ez termeszetes!? (És már el telt azóta egy év)

Figyelt kérdés

Mióta fel vettem a 3 oltást- Pfizer-t azóta állandóan fáradt vagyok, álmos vagyok, le tört, kedvetlen, semmi erőm nincs, eszem a c vitamin-t, D vitamint magnézium, kalcium, Omega 3.

Mozgok is eleget, de még is szét vagyok azóta esve, oltás előtt, boxoltam, futottam, kerékpároztam, mentem csináltam, most be megyek a munka helyre reggel 6-kor délelőtt 10re már úgy érzem magam mint aki le húzott már 13 órát.

És ez egyre rosszabb, esetleg járt így más valaki is?

És van rá valami megoldás?



2023. jún. 4. 13:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19%
nEmAzÓtTáStÚl VaN!
2023. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
14%
Egy éve szenvedsz, és ahelyett, hogy szakemberhez mentél volna, egyszerűbb az oltást okolni.
2023. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ugyanez, de itt is mindjárt kapjuk majd az oltást, ha ilyet merünk állítani. Nem ez az első ilyen kérdés, ahol ez szóba kerül, de egyszerűen nem lehet róla normálisan beszélni az emberek szélsőséges hozzáállásai miatt. Pedig én sem vagyok oltásellenes, csak tapasztalom saját magamon, meg másokon is látom, hogy valami nincs rendben, és érdemes lenne foglalkozni ezzel.
2023. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
A facebookon van egy csoport, rengetegen vannak rosszabbul a Pfizer után, személy szerint nem alszok. De a fáradékonyság, az izületi bajok rosszabbodása, vérrögösödés rengeteg ember problémája lett.
2023. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos agybajra nincs megoldás.
2023. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%
5...Ez így van, és rajtad már meg is látszik.
2023. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk lett aki cukorbeteg lett utána, van aki rákos, mindkettő állandó faradtságot okoz.
2023. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Ez örökre így lesz most már?

Ez ellen lehet mit tenni?

2023. jún. 4. 18:54
 9/31 anonim ***** válasza:
10%
#8: még mindig nem mész szakemberhez?
2023. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Ja, 6-os én vagyok a hülye, meg a többi ember, aki nem fél az oltásoktól. Ti meg a helikopterek.
2023. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!