Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltás óta nem érzem jól magam...

Soma9111 kérdése:

Oltás óta nem érzem jól magam ez termeszetes!? (És már el telt azóta egy év)

Figyelt kérdés

Mióta fel vettem a 3 oltást- Pfizer-t azóta állandóan fáradt vagyok, álmos vagyok, le tört, kedvetlen, semmi erőm nincs, eszem a c vitamin-t, D vitamint magnézium, kalcium, Omega 3.

Mozgok is eleget, de még is szét vagyok azóta esve, oltás előtt, boxoltam, futottam, kerékpároztam, mentem csináltam, most be megyek a munka helyre reggel 6-kor délelőtt 10re már úgy érzem magam mint aki le húzott már 13 órát.

És ez egyre rosszabb, esetleg járt így más valaki is?

És van rá valami megoldás?



2023. jún. 4. 13:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

Annyira jókat röhögök rajtatok, komolyan. Tök jó lehet nektek mind fizikálisan lerobbanva, mentálisan a megbolondulás felé haladva, anyagilag is mentek lefelé a sok kivizsgálás miatt, és mindemellett még tiszta idegállapotban is élitek az életeteket, mert titeket valaki megmérgezett és mindenki ellenetek van. Az a hatalmas harag ami bennetek van, az csak tovább fog emészteni.

Eközben én és több millió beoltott már el is felejtettük, hogy be lettünk oltva, semmi bajunk és vígan éljük az életünket, meglátjuk a szépet a világban és nem haragszunk 0-24-ben mindenre és mindenkire.


Csak egy kérdésem lenne, hogy akkor mégis MIÉRT oltattátok be magatokat? Tartott valaki fegyvert a fejetekhez? Vagy csak jó lett volna lemenni a Balcsihoz, és "muszáj" volt?

2023. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
71%
21,nem vagy te "beoltva",te kis hazug oltásnáci.Továbbá azt sem tudod,hogy mit hazudjál.Az már kevés lesz ide,hogy "tudomány".
2023. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
76%
21,ha pl. a gyereked étkeztetése függene a "oltástól",akkor te mit tennél,hülyegyerek?
2023. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Az a hatalmas harag ami bennetek van, az csak tovább fog emészteni.


TE MIRŐL beszélsz ember?

Sok volt a démonok között film more :D

2023. jún. 6. 23:02
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

"Sok volt a démonok között film more :D"


A dedós kérdezőt eddig tudtam komolyan venni.


Kérdező,nyugodj meg,nemattólvan!

2023. jún. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
17%
Már beletörődtem,hogy a covidrogosok a halálukig ki fognak tartani a "covid" propaganda mellett.
2023. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
22%
22, ugyan miért ne lennék beoltva, mégis miből jött ez le neked?
2023. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Durva.
2023. jún. 8. 15:28
 29/31 anonim ***** válasza:
67%
Klinika újabb vegyszert ad vagy semmit , a verhigitas legfontosabb es méregtelenités speci kivonatokkal nyirommasszázs léböjtök. Bichute danielsonalt videói segitenek . Az nem volt gyanús 1,a vitamin egyéb tabletták tartalmáról mellékhatasairól A4 lap van a dobozaikba de az életmentő injekcio,összetételéről semmi infó nem volt és annak az egynek biztos nincs mellékhatása ... 2, az összes politikus törvénybe iktatta hogy nem kötelezhetők injekcióra ... 3, a nyugati media és kormányok féltették az egészsegünket erőltettek az oltasokat , aztán a haborút rombolast gerjesztik pont azok akik megmentettek minket a csodaszerekkel .
2023. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezo,jobban vagy már?
2023. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!