Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 30 évesen már komolyan teljese...

30 évesen már komolyan teljesen természetes a betegeskedés és hogy fáj már mindened?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésben "vitáztak" erről páran, és egyik hozzászóló mondta hogy igenis meg kell érteni hogy 25 éves korig van fiatalság, utána így 30 évesen már nem vagyunk fiatalok, és végülis természetes hogy fájni kezd ez az és hitetlenkedve írta hogy hát ő megnézné azt hogy valaki képes futni, sportolni 60 évesen.


Mások meg írták neki hogy ember nagyon rosszul csinálhattál valamit az életben ha neked 30 évesen már mindehol fáj.



2023. jún. 6. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki "vigyáz magára" az 60 évesen is fitt és vitális. Nyilván sokat számít a genetika, de amit lehet, meg kell tenni az egészségért, mert hosszútávon kifizetődő.

Az a baj, hogy sokan csak élnek bele a világba anélkül, hogy gondolkodnának akár csak 5 év távlatban. Ezzel a felfogással bizony 30 évesen is fájhat már minden.


Egyszer egy dohányos barátomat kérdeztem meg, hogy miért éri neki meg? A pénz nem számított, akkor azért az 5 percért amíg lelazul? Azt válaszolta, hogy ha minden élvezetet kiiktat, akkor minek éljen.. Nem láttam be, hogy érdemes ezzel a logikával vitatkozni.

2023. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem természetes. Én 52 vagyok, gyakorlatilag soha nem vagyok beteg, bírok futni, kerékpározni, úszni. Az is igaz, hogy nem vagyok dagadt, nem iszom, nem cigizem.


1.

Pedig visszavághattál volna. Épp a cigijével iktatja ki kb 25 élvezetét élete második feléből, ami sokkal jobb is lehetett volna.

2023. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem terméseztes, de bár csak 30 évesen jöttek volna az első ízületi bántalmak, nem kamaszként :D


De normális esetben nem kéne bajod legyen, mert 30 évesen azért még fiatalnak számítasz.

2023. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!