Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitseg!! Ha valakinek volt...

Segitseg!! Ha valakinek volt hasonlo vagy esetleg ugyanez akkor irja meg hova kene fordulnom ezzel mert mar otletem sincs.Valaki esetleg tudja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 eves lany vagyok mostanra mar 2 eve tartanak ezek a tunetek. Mellkasi fajdalom,homalyos latas,vegtag fajdalom es zsibbadas,szedules,fejfajas,faradtsag,levertseg, nehezlegzes illetve olyan erzes van sokszor a mellkasomba mintha valami szetpukkanna benne. Egy honapja kb be kellett mennem az ugyeletre mert hirtelen olyan rosszul lettem elkezdett zsibbadni a kezem a labam a mellkasom nagyon fajt es elkezdtem szedulni ajulas szelen voltam azt hittem szivrohamom van bementen az ugyeletre megvizsgaltak es nem talaltak semmit ott azt mondtak lehet panik betegseg de menjek el mindenkeppen orvoshoz. Azota megjartam a kardiologiat,belgyogyaszatot,neurologiat, illetve teljes verkepes verveteleket is es mindenhol rendben volt minden nem tudjak megmondani mi a bajom. Viszont nekem meg nagyon rossz mert lepek kettot es ugy erzem mintha osszeakarnak esni nem tudom egyszeruen mar jol erezni magam sehol. Meg ezek az allando rosszulletek kikeszitenek. Mar interneten nezem es mindig bedobja hogy valami halalos betegsegem van es nagyon felek nem akarok meghalni meg nagyon fiatal vagyok🥺valaki segitsen mert mar a megorules szelen vagyok ettol konkretan😩

2023. jún. 8. 08:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosak a tünetek, vagy csak helyzetekben jönnek elő? Gondolom utóbbi, hiszen 2 év alatt csak dolgozol/tanulsz, éled az életed valamilyen értelemben, nem csak ágyban heversz. Milyen helyzetekben jön elő?
2023. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A tunetek mikozben eppen dolgozok vagy setalok mindig fent vannak egyszer eltunnek visszajonnwk de fekvo helyzetben csak a nehezlegzest szoktam erezni
2023. jún. 8. 08:35
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez szorongás és a vele párosult pszichoszomatikus tünetek
2023. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Es allhatnak fent mindennap ezek a tunetek tole mint a mellkasi fajdalom es tarsai?
2023. jún. 8. 17:20
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, olvass utána a Googlen.


Valószínű annyira erős már a szorongasod miatta, hogy ezért van jelen. Ilyen ördögi kör

2023. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Es ezzel pszichiater vagy pszichologust kell felkeresni?
2023. jún. 8. 17:37
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én első körben mindig gyógyszer nélkül próbálnám, ha a pszichológus úgy ítéli meg úgy is jelzi, hogy szerinte menj pszichiaterhez
2023. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most kicsit megnyugodtam mert mar halalos betegsegektol felek mint peldaul leukemia es tarsai😅
2023. jún. 8. 17:55
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez generalizalt szorongás.
2023. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bajod, de mivel folyamatosan ezt sulykolod ezért elojonnek testi tünetek
2023. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!