Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincsérv vélemény? Utána...

Gerincsérv vélemény? Utána megszűnik a fájdalom?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok , gerincsérvem van már 4 éve óta, 3-4 havonta rettenetesen megfájdul, es akkor napokig, hetekig nemtudok járni, iszonyú fájdalom, gyógyszerek, injekciokat kapok, elmúlás utan pár hétig, hónapig is talan jó, utána ujra kezdődik az egész, amikor fáj, nemtudok járni. Gyógytornán már 3 kulonbozo helyen voltam 15-20 alkalommal, de idővel újra előjött, érdemes megműtetni? Mennyire fájdalmas a műtét,mire lehet számítani a műtét utáni hetekbe? Ha valaki tud segiteni a válaszokkal, nagyon örülnék. Több olyant is olvastam az interneten, hogy műtét után roszabb lett, vagy hogy lebénultak. Ez mennyire reális? Mennyire kockázatos a műtét?

2023. jún. 10. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy jó ismerösömet műtötték gerincsérvel, jól ment minden, -rendbe tudták hozni! Megemlitem, hogy 29 éves nőről volt szó, már nem tudott lábra állni annyira problémás volt.
2023. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 18 évesen kaptam 2 gerinc sérvet, igaz sport sérülé volt. Halasztottam sokáig míg 20 évesen még operálták. Most 24 vagyok jól vagyok . Sokat kell erősíteni a gerincet, és A lábakat.. rutin műtét 30 perc, max 1 óra....
2023. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!