Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Festék raktárban mennyire...

Festék raktárban mennyire egészségtelen dolgozni?

Figyelt kérdés

Egyelőre még csak próbaidőn vagyok.

Lezárt dobozokban vannak a festékek. Vannak kisebb, nagyobb kupák. Fizikailag nem nehéz, mert kevés a nagy kupa és azokkal is könnyen boldogulok. Csak attól tartok hogy hosszútávon lehetne valami egészségügyi kockázata.

Hiába nehéz fizikailag, de szellemileg egyáltalán nem az. Mert az előző helyekről mikor hazamentem mindig csak 1 óráig ültem és bámultam ki a fejemből, kb munka után semmire nem voltam alkalmas. Azért mert nagyon introvertált személyiség vagyok és nem bírom az embereket, itt meg nincs nagyon sok kontakt.

Szóval a hosszú távú elhelyezkedéshez ez az egyetlen kérdőjel bennem.



2023. jún. 11. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

A lezárt dobozokból nem jön ki az ártalom.

Akár élelmiszer raktárban is dolgozhatnál.

2023. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De van ahol érződik a levegőben valami.

Viszont én nekem volt hideghívásos munkám, ott meg konkrétan gyomoridegem volt. Azt mondják a stressz sem tesz jót az embernek.

Most ez van, de itt a hosszútáv a kérdés igazából.

2023. jún. 11. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ha lezárt dobozokkal dolgozol, akkor sztem semmi bajod nem lehet tőle.
2023. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamennyi párolog a lezárt tárolokbol is mivel érzd a szagát, de minimális a kockázata pl elhizás alkohol fogyasztás dohányzás vloszinű joval nagyobb kockázatott jelent.
2023. jún. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Álmos könyv szerint a kipárolgó oldószer baljós előjel! Nem szerencsés benne tartózkodni!

Ha egészséges lenne akkor a természetben is előfordulna koncentráltan!

Mindenyik dobozból egy kicsi. Sok kicsi sokra-májra megy!

2023. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!