Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Élő ember van még, aki annak...

Élő ember van még, aki annak idején valamelyik azbeszt gyárban dolgozott?

Figyelt kérdés
Lehetett olyan, aki mégis túlélte azt a rengeteget azbesztnek való kitettséget? Egy másik kérdés kapcsán merült ez fel bennem, utánaolvastam, temészetesen a másik kérdező után mostmár bennem is kialakult a félelem, hisz itt a faluban is renegeteg a pala, kettétört palák vannak kerítésnek letéve a szegényebb részeken, közel hozzánk. Kb már letemettem magam, azóta is bánom, hogy kutató munkát végeztem. De mégis érdekel, van aki mégis túléli? Meg egyáltalán mi hogy fogjuk? Azt írják 100 méterekere is elmennek az azbesztszálak. Sok helyen mossák a tetőt. Vagy cserélik,dobálják konténerbe. Mindenki ebbe hal majd bele? Valljuk be virágzik az azbesztcsere. Akinek van pénze cseréli, szegényebb embereknek odaadják, azok használják tovább.

2023. jún. 17. 14:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!