Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki olyan helyet...

Ajánlana valaki olyan helyet ( fizetős)ajánlani ahol két- három héten belül kiszedik az epehólyagot?egy 3 cm kövem van panaszmentes de belémrakták a parát hogy el tud rákosodni.

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Eperak nincs.
2023. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos van epehólyag rák....és brutális
2023. jún. 17. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Első, hogyne lenne eperák. És tényleg brutális, tapasztalatból mondom sajnos, anyukám 3 hónap után elment miatta. Nem vagyok orvos, de ne parázz kérdező, azért viszonylag ritkán rákosodik el szerintem, elég sokan élnek epekővel viszonylag hosszabb ideig. Kívánom hogy találj megoldást minél hamarabb.
2023. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 hét alatt szerintem sehol nem szedik ki.Nekem a budapesti Medicoverben 6 hétre adtak időpontot.Csak 200km--t kellett utaznom,hogy ne kelljen az államiban 2 èvet várni,ugyanis kb 800adik voltam a várólistán.
2023. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta...
2023. júl. 29. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Sürgősségi műtéted volt vagy maszek?
2023. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sürgösségiről vittek fel este,reggel már vágtak.A hólyag már ödémás volt.Elötte három alkalommal voltam az SBO- n mindig elküldtek.Az uh soha nem mutatott ki bajt,pedig rendszeressen mentem....mákom volt.
2023. júl. 30. 09:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor még időben kivették!Szerencsére túl vagy rajta!Azóta hogy vagy?
2023. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta minden problémám megszünt....semmi fájdalom..és hát a folxamatos ideg hogy esetleg elrákosodik a hólyag a sok irritáló dörzsöléstől.Hangsúlyozom három havonta voltam uh- n.Soha nem jelezték hogy baj van...pedig már hónapok óta be lehetett gyulladva,a CRP szint is 50 volt....Ha akkor este más orvos,más UH- s ,más osztályos sebész van....lehet hogy rosszabul alakul.Szerencsém volt....
2023. júl. 30. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!