Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dagadt és gennyedző szúnyogcsí...

Dagadt és gennyedző szúnyogcsípéssel(?) mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
3 csípés van az egyik karomon, 1 a másikon, 1 pedig a lábamon. Mindegyiknél kb tenyér nagyságú piros folt, ami kemény,ég, és fáj (a csípéssel együtt). Az a karom, amin a 3 csípés van, konkrétan válltól csuklóig fáj. Emellett mindegyik csípésből szivárog a genny egész nap. Hiába nyomkodom ki, csak újatermelődik. Eddig a fenistilt, és a jegelést próbáltam, de egyiktől sem lett jobb. Bármilyen tanácsért nagyon hálás vagyok.

2023. jún. 19. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Háziorvos.
2023. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó meleg víz enyhíti, de ez nem normális. Biztos, hogy csípés?
2023. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Update, elalvás előtt befújtam magam szúnyog-és kullancsriasztóval, és újabb csípésekkel keltem, szóval kiderült hogy pók csípés, nem szúnyog. Azóta nagytakarítás van, eddig egy pókot találtam ami szerintem csípni is tud, de biztos vagyok benne hogy lepetézett valahol az istenadta, azokat kellene megtalálni... Mindenesetre a csípéseim ugyanolyan sz*r állapotban vannak mint előtte, szóval továbbra is szívesen veszem a tippeket:)
2023. jún. 20. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a háziorvoshoz, és nem nyomkodd, még elfertőzöd jobban.
2023. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A háziorvos a képembe röhögne, ha elmennék hozzá egy pár csípéssel :') Volt már (bal)szerencsém hozzá, neki csak az beteg aki lázas, minden más hiszti.
2023. jún. 20. 14:12
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
László kórház vagy minimum bőrgyógyászat.
2023. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!