Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy ezek a...

Létezhet olyan, hogy ezek a "tünetek"(lent) a covid oltás miatt van/vannak?

Figyelt kérdés

A családból nagyi(2 kínai oltás egy 1 pfizer), apu(2 astra,1pfizer) anyu(2 szputnyik, 1 pfizer) van beoltva, oltás előtt semmi bajuk nem volt. Nagyinàl 2-3 hete kezdődött, hogy homàlyosan làt néha, hol magas a vérnyomása, hol nagyon alacsony,a szíve is rendetlenkedik, de a laborja az teljesen jó nincs eltérés, apunàl zöbb mont 1 hónapja kezdōdtek a "tünetek" neki is magas vérnyomással, pajzsmirigy problémàval és folyton visszatérô húgyúti fertōzése is van, anyunàl szintèn 2-3 hete vannak a következō panaszok, hol magas ,hol alacsony vérnyomàs, izületi panaszok, bal kar zsibbadása.

Természetesen voltak orvosnál, de azon kivül h felìr nekik gyógyszert a vérnyomásra nem nagyon segìt nekik semmiben. Most azt gyanìtjuk, hogy tuti az oltás miatt van ez, mert oltás előtt senkinek nem volt baja.


2023. jún. 22. 00:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem! már minden baj forrását a covidra akarnak kenni.
2023. jún. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%

Persze annó a halottakat is "covidba halt meg"-nak nyilványították azok akik közúti balesetben haltak meg..


Nem egyet tudok erről


Az érdekük az volt h minél nagyobb számokban legyenek a halottak... Manipuláció miatt h oltakozzanak a népek..


Oltatlan

2023. jún. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1. Mondjuk az baromira érdekes, hogy 3 oltás előtt nem volt soha egyiknek sem semmi baja. Anyunak vilàgéletében 130 volt a vérnyomás most hol 110hol 150.


2. Igen azt anno mondta is a nyunyó néni, hogy tök mind1 miben halt meg az illető , mert akkoriban csak a covid létezett neki/nekik.


Amúgy én sem vagyok beoltva és tesóm sem.

2023. jún. 22. 02:34
 4/23 anonim ***** válasza:
55%
Az oltás működik.
2023. jún. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hát azért azt senki sem mondta sosem, hogy egy oltásnak nem lehet késői mellékhatása, de hogy ez attól van-e vagy sem, azt már lehetetlen kideríteni.
2023. jún. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Nagyapám almát evett mielőtt elvitte a szívroham. Azelőtt semmi baja nem volt. Tehát az alma szívrohamot okoz.
2023. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

4. Muszáj volt beoltani magukat a szüleimnek, munkahelyük kérte. Nagyi meg azért oltatta be magàt, mert mindenhol azt hallotta, h aki nincs beoltva és elkapja a vìrust az minden esetben megy a lélegeztetőgèpre és soha nem jön le onnan.


5. Szerintünk tuti attól van. Hiszen ideáig semmi bajuk nem volt se nagyinak, se anyuéknak. Egyébként most jött haza az éjszakàzásból és mondta anyunak, hogy ah egyik kollégàja 4x van oltva és ugyanolyan vérnyomás prblémák jelentkeztek nàla is mint anyunàl meg nagyinàl hol magas neki hol alacsony neki.

2023. jún. 22. 08:27
 8/23 anonim ***** válasza:
Nyilván ti gondolhatjátok ezt, jogotokban áll, de akkor viszont ezt ki kellene valahogy vizsgáltatni is. Nekem pl. azóta időszakosan fáj az az oldalam, mintha a nyirokcsomók be lennének gyulladva, de nem tudom ezt az oltásnak tulajdonítani még úgysem, hogy ez anno le lett írva.
2023. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De hogyan vizsgàltassuk ki? Nagyi volt laboron (vér, pisi) minden rendben vele. Apunál is csak a pajzsmirigyet és a hùgyúti fertőzést mutatta ki mást nem.
2023. jún. 22. 09:07
 10/23 anonim ***** válasza:

"mert mindenhol azt hallotta, h aki nincs beoltva és elkapja a vìrust az minden esetben megy a lélegeztetőgèpre és soha nem jön le onnan."


Aeroszolos támadás lehetett, gondolom hallottál róla, én aznap kimentem a szabadba, egy emberrel sem találkoztam, másnap olyan beteg lettem hogy azt hittem megpusztulok, két hétig... Szóval szerintem leszórtak, lepermeteztek minket mint a szőlőt, utána mehetett a para és az ingyen vakcina...

2023. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!