Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltás után (korona), kinek...

Oltás után (korona), kinek mennyi idő után jöttek elő olyan tünetek mint karfájdalom, láz, vagy bármi hasonló?

Figyelt kérdés
Nemsokára kapom az első Pfizert vagy Modernát, ezért érdekelne a dolog.

2021. jún. 17. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Kora délután kaptam és estére már nem tudtam kikelni az ágyból.
2021. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Modernát kaptam. Az első után másnap keltem karfájdalommal. Kb 3 napig fájt. Utána két héttel jött elő az úgynevezett "Moderna kar" amit még most is látni picit. Elég piros és duzzadt volt még mikor elmentem a második oltásra. A másodiknál már este éreztem hogy fájdogál a karom, másnap pedig sírva ébredtem, olyan rosszul voltam. Kb két napig magas lázam volt, fejfájás, a szemeim ki akartak esni. Utána mintha elvágták volna, hirtelen teljesen jól lettem.
2021. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Pfizert kaptam, kicsit utána fájt a karom, másnap reggel még éreztem, de délutánra elmúlt. Más tünetem nem volt
2021. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pfizert kaptam, oltás után kb. 10 perccel kezdett fájni a karom, 2-3 napig fájt, ennyi.
2021. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt este 6kor kaptam, reggelre kezdett fájni, a másodikat 3 körül, az is reggelre lett rossz, de az sokkal jobban kiütött, be is dagadt eléggé. Még mindig érezni egy szúnyogcsípésnyit, pedig holnap lesz 2 hetes. Pfizer
2021. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én délután 2 körül kaptam, este 10 körül kezdődött a hidegrázás. Végtagfájdalom másnap reggeltől. (Szputnyik)

Páromnak másnap kezdett fájni a karja, más tünete nem volt. (Pfizer)

Apukám délelőtt kapta, kora estére lázasodott be. (Pfizer)

2021. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Tudomásom szerint még nem voltam koronavírusos. Remélem nem üt majd ki az oltóanyag. Persze tudom, nagyon egyéni, hogy kinél jön elő és kinél nem.
2021. jún. 17. 20:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első Pfizerem után alig volt valami, pár napig kicsit éreztem a vállamat (mintha pl. bevertem volna).

A második után kb. 24 órával émelygés, levertség jött rám, estére 37,9-es hőemelkedésem lett. Az éjszaka még elég vacak volt, de reggelre mintha elfújták volna az egészet, kutya bajom.

2021. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Oltás helye fájt rögtön, elsőnél erőteljesen, másodiknál szinte semennyire, szerintem ez a konkrét szúrástól függhet.

Oltási reakcióra én kb 6 órát hallottam, ez a családban kb be is jött, de eddig senkinél nem volt komoly (estére láz, rossz közérzet, de gyógyszerre elmúlt, másnap már nem volt).

2021. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pfizert kaptam, utána negyedóráig szédültem, enyhe hányingerem volt és zsibbadt a karom, pár óra múlva az oltás helye fájt másnapra elmúlt
2021. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!