Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta fáj a bal mellem és...

Napok óta fáj a bal mellem és ilyen "duzzanatok"keletkeztek rajta,mindezt pár nap alatt,mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok,4 éve szültem egyébként.

Azt hittem a szokásos mellfájdalom menstruáció előtt de csak a bal mellem fáj és csak oldalt.

Ilyen kis fájdalmas duzzanatok vannak amiket el lehet 'mozdítani' igazából nem csomók hanem maga a mell "zsírkötőszövetei" a kis zsigerek mintha be lennének "duzzadva" és tapintásra kifejezetten nagyon fájnak.Olyan mint amikor a tejem nem fejtem ki és begyulladt tőle a tej csatorná...az az érzésem van és úgy feszül most napok óta a bal mellem mintha tele lenne tejjel és fájna mert nem fejem ki..és az az érzésem hogy fejjem ki akkor megkönnyebülök... terhesség kizárva!

Igazából nem csomó mert nincs csomó hanem szimplán a bal mellem oldalt fájdalmas duzzadt "szerkezetű" lett és a kis zsigerek így mintha be lennének duzzadva.

20 évesen közvetlen 5 hónappal szülés után amúgy volt egy kis borsónyi ciszta ugyanebben a mellemben de az már rétes rég eltűnt.

Most tényleg úgy fáj ez a bal mellem és csak ott oldalt a hónaljtól lefelé irányba.

Olyan mintha be lenne gyulladva a tejmirigyek.

Hozzáteszem mióta megszültem nyomásra még mindig jön kis apróbb tej a mellemből annak ellenére hogy csak 8 hónapig szoptattam.


2023. jún. 24. 09:37
 1/2 A kérdező kommentje:

amikor szoptattam és nem fejtem ki volt ugyanilyen a tapintás a bennt ragadt tej miatt és fájt ugyanígy

terhes nem lehetek mivel nem volt szexuális kapcsolatom elég régóta hisz elváltam

2023. jún. 24. 09:39
 2/2 A kérdező kommentje:

nem csomók hanem a kis tej csatornák meg vannak duzzadva

mivel tapintásra a másik'normál mellém is ugyanilyen szerkezetű'

ez nem csomó hanem az alap' belső tömés'meg van duzzad a és fáj

remélem így érthetőbb

2023. jún. 24. 09:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!