Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez koffeinérzékenység vagy...

Ez koffeinérzékenység vagy valami más lehet?

Figyelt kérdés

Nem kávézom, nagy ritkán iszok csak amikor megkívánom az ízét. Azt is kapucsínó vagy valamilyen sok tejes formában. Ha koffeines kávét iszok utána mindig fáj a fejem, akármilyen a kávé fajtája/márkája.

Nagy ritkán iszok energiaitalt is, attól viszont semmi bajom, pedig elméletileg az is full koffein.


Mitől lehet ez? Vagy mi lehet ez?


2023. jún. 25. 09:58
 1/3 anonim válasza:

Szia! Nekem a kávétól pl hányingerem van, energiaitaltól nincs. Engedd el a kávét, ha tényleg ilyen tüneteket produkálsz a fogyasztása után. Vagy ott vannak még a kávés energiaitalok, egy próbát megér, hogy attól vajon mit érzel.

A másik, nem lehet, hogy laktóz probléma van?

2023. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A laktóz biztos nem, a tejet tudom inni magában is, attól nincs gond.


Kipróbálom majd a kávés energiaitalt, kíváncsi vagyok mi lesz.


Érdekes egyébként, mert amikor olaszban ittam kapucsinót attól nem volt gondom 😀 pedig nem koffeinmentes volt

2023. jún. 25. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is koffeinérzékeny voltam, ma már úgy iszom mint a vizet. Régen belenyaltam, minden bajom volt, ma már megiszok napi több pohárral/bögrével és SEMMI! Idáig lehet fejlődni, ha hozzászokik az ember. De én sajnos imádom a kávé illatát, ízét. Még nem definiáltam annyira, hogy függő vagyok -e. Szerintem valamilyen mértékben igen.
2023. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!