Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek?😶 Hányingerem van...

Mit tegyek?😶 Hányingerem van és már többször voltam mosdóban annyira ideges vagyok a holnapi szóbelik miatt

Figyelt kérdés
Nagyon az a megérzésem hogy maradnom kell és pont rosszabb tételeket húzok, meg már morcosak lesznek a tanárok mint tavaly közép angolon...

2023. jún. 26. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
B6 vitamin, 0,25 mg frontin, széntabletta
2023. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
B vitaminos tablettától máskor csak rosszabbul lettem😶 széntablettát bevettem de az se mindig hatott
2023. jún. 26. 08:59
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem egy széntabletta hanem 10 kilonkent egy. Szoval 70 kilosnak 7 db



Illetve ez e vizsgak utan el fog mulni ez ilyen. En is igy csinaltam vegig a gimit es az egyetemet sajnos. Amint tulleszel rajta, rendbejossz

2023. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy mentek?
2023. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Péntekre lettem beosztva végül...
2023. jún. 28. 18:46
 6/7 anonim válasza:
sok sikert, menni fog
2023. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jobban ment mint amire számítottam, bár a tanárok is mondták hogy nehéz tételeket húztam, 1.után elsírtam magam a stressztől/megkönnyebbüléstől de utána már megállás nélkül letoltam a többit😂 (bár nem sokat tudtam enni, vízzel kihúztam azt a pár órát)
2023. júl. 1. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!