Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenyelhettem egy csomagolás-da...

Lenyelhettem egy csomagolás-darabot, lehet tőle bajom vagy végigmegy és kijön majd?

Figyelt kérdés
Kávézóban vett szendvicset ebédeltem és éreztem hogy egy falat alig megy le, de azt hittem csak a rukkola meg a saláta ilyen sok benne, a következő falatnál viszont egyértelmű lett hogy idegen anyag van benne, és ki is szedtem a számból egy méretet műanyag fólia darabot, olyan jó vastagabbat amibe az eloregyártott szendvicseket szokták vákumcsomagolni, vastagabb mint a nejlonzacskó, kb mint a szalámik csomagolása. Lehet tőle komoly bajom? Nem is biztos hogy nyeltem belőle előtte lehet tényleg a rukkola volt , de lehet egy olyan zacskodarab ami utána tuti benne volt.

#fólia #műanyag #lenyelés #zacskó #Idegen anyag lenyelése
2023. jún. 26. 13:48
 1/2 anonim válasza:
100%
Általában ilyenektől semmi bajod nem lehet, ez előfordul. Ne aggódj.
2023. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod
2023. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!