Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Autista felnőttek! szerelem -...

Hosszúhajú kérdése:

Autista felnőttek! szerelem - utálat kérdéskör. ?

Figyelt kérdés
ha szerelmesek vagytok ( akár távolról is valakibe aki nem a párotok ) hogyan éreztek a másik iránt, ha valami számotokra rettentő idegen dolgot tesz, vagy olyan tulajdonságát veszitek észre amit egyébként gyűlöltök, vagy olyan szokása van amiért meg tudnátok folytani, vagy megismeritek személyesen és kiderül hogy nagyon nem olyan, mint amilyennek látszott, akkor képesek vagytok szinte utálatot érezni iránta? át tudtok esni egyik oldalról a másikra odáig, hogy nem is értem mit szeretek benne? szinte megundorodtok tőle valami miatt. aztán elmúlik persze, de helyzetekben előjön az az érzés, hogy nem is kell nekem. autista felnőttek véleménye nagyon érdekel, hogyan élnek meg ilyen dolgokat.

2023. jún. 27. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Velem előfordul, hogy hulyere vesznek mert túl kedves vagyok, hogy ne bantsak meg senkit. Peldaul a pasi aki jar utanam. Es azt hiszi hulye vagyok mert nem szabok neki határokat

De eljön a nap hirtelen, amikor többet nem akarom látni es akkor nagy a csodálkozás es a harag

Igen , velem előfordult hogy kiábrándultam, es megundorodtam, es az is hogy megszakítok minden kapcsolatot valakivel, 180 fokos fordulat

Lehet mert úgy érzem, nem mértem fel jól a helyzetet, amikor az illetőt beengedtem az életembe

De az is jellemző ram hogy nehezen megyek bele es nehezen szállok aztan ki egy kapcsolatból, hajlamos vagyok rágódni, obszesszíven gondolkodni a kapcsolaton, ami nem működik, valaszt keresve a miértekre

Olyankor csak arról beszelek, akar hónapokig, a környezet megdöbbenésére

Amúgy hajlamos vagyok arra, hogy habar egy dolgot nem akarok, peldaul házasodni es a pasi sem, akkor en akarom. De ez nem tudom ha az autizmusom miatt van.

Nehezen szabok határt, de azert mert úgy indulok neki, hogy nem lesz ra szükség mert annyira gonoszak nem lehetnek az emberek vagy annyira hülyék

De mindig megcáfolódik

2023. jún. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem. akkor ez a hirtelen megundorodás belefér az autizmus cuccba.
2023. jún. 27. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiamon tapasztalom, hogy az autisták hajlamosak csak fekete-fehérben gondolkodni, holott a szürkének ezer árnyalata van. De ő máshogy van bekábelezve. A 45%-os fedettségű szürkét még fehérnek látja, az 55%-os fedettségűt meg már feketének. Ez 10% változás. Egészen minimális egy neurotipikus számára. De neki elég ahhoz, hogy fehér helyett feketének lássa. És átbillenjen...
2023. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt jól megfogalmaztad! 10 százalék, mégis. nálam pont ez.
2023. jún. 27. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!